Тест системи на коронавірус

Виводити:
Показані: товарів
3
Арт: R8350
2
Арт: R7977
Арт: R8691
Арт: R8101
1
Арт: R8460
1
Арт: R8308
Арт: R8050
Арт: R7972
Арт: R8045

Фільтри

Вибір бренда:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Тесты на COVID-19: как разобраться в их видах и назначениях

Зараз існує велика кількість різних тестів на COVID-19. Які їх типи, коли і кому рекомендується виконувати? Що значить - наявність антитіл? Якщо людина має імунітет до коронавірусу, то їй можна розслабитися? Коли необхідний швидкий тест на Ковід?

Експрес-тест на коронавірус купити. Тест смужки на коронавірус, тест-системи на COVID-19  купити в Києві, Одесі, Дніпрі, Львові, Харькові та у всіх містах України

 
Діагностика коронавіруса в Україні викликає ряд запитань. Найбільш очевидне: чому так мало зареєстрованих випадків зараження?
 

Тест системи на коронавірус

Для діагностики вірусу COVID-19 в Україні використовуються кілька видів тест-систем. Лабораторна діагностика по виявленню інфікованості пацієнтів проводиться за допомогою експрес-тестів і ПЛР-тестів для визначення РНК коронавірусу, основним видом біоматеріалу для дослідження є мазок з носоглотки і/або ротоглотки.
 
У нашому магазині ви можете купити експрес-тести для діагностики коронавірусу як для приватного використання, так і для застосування в медичних клініках. Саме з тестами, купленими у нас, вже проведені тисячі аналізів зразків, отриманих від пацієнтів з підозрою на COVID-19.
 

Кому потрібно робити тести на коронавірус?

Якщо ви повернулися із зони підвищеного ризику, але при цьому у вас немає відомих симптомів захворювання, таких як: підвищена температура, кашель, ускладнене дихання, то тест на коронавірус робити не потрібно. Тест на коронавірус виконується за направленням лікаря при наявності медичних показів, симптомів коронавірусу, наявності заражених людей в близькому контактному колі, а також в разі недавнього перебування за кордоном, в країнах з високим ризиком зараження.
 
Якщо у людини з’явились вищевказані симптоми, варто повідомити про це свого сімейного лікаря чи викликати швидку допомогу. Після того, як буде зібраний епідеміологічний анамнез і підозра на коронавірус підтвердиться, хворого госпіталізують в спеціальну медустанову, де йому зроблять тести на виявлення інфекції.
 
Під час епідемії коронавіруса багатьом громадянам хочеться убезпечити себе. Зробити експрес-тест - найрозумніше рішення, адже ні вакцини, ні ліків від вірусу COVID-19 поки не існує.
 
У нашому інтернет магазині ви можете купити якісні тести. Всі вони мають сертифікат Євросоюзу і їх результати підтверджені уповноваженими лабораторіями ЄС. Ми стежимо, щоб продукція, яку нам відправляють постачальники була належної якості.
 
 
 

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed