Реабілітаційне обладнання

ТОВАРИ РОЗДІЛУ

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Новинки магазина: реабилитационное оборудование MIRID

Для облаштування реабілітаційних центрів і клінік, а також для приватного застосування.

Реабілітаційне обладнання купити

Реабілітаційне обладнання використовують як в медичних установах, так і в звичайних домашніх умовах. Устаткування для реабілітації допомагає відновитись після травм, інсульту та інших хвороб, таке обладнання допоможе тримати м’язи в тонусі тим, хто змушений проводити багато часу лежачи.
 
Для реабілітації використовуються тренажери для пасивної і активної відновної терапії плечового, ліктьового і колінного суглоба, реабілітаційної терапії хребта і симетричною відновної терапії нижніх і верхніх кінцівок. Все обладнання, представлене в наших каталогах, відрізняється функціоналом і дизайном, кожен користувач самостійно може купити і додаткові аксесуари для збільшення навантаження під час реабілітації.
 
Вибираючи реабілітаційне обладнання, необхідно відштовхуватися від загальних правил, на які варто орієнтуватися:
 
У нашому магазині представлений широкий асортимент реабілітаційного обладнання для інвалідів - це різні тренажери, поручні, крісло-каталки, підйомники для інвалідів, тростини, ходунки, протипролежневі матраци і подушки і багато іншого, без яких не просто обійтися людям з обмеженими фізичними можливостями в повсякденному житті .
 
Тренажери для активно-пасивної реабілітації застосовують під час реабілітації після отриманих травм хребта, кінцівок або внаслідок захворювань, таких як інфаркт, інсульт і т.п. Такі тренажери допоможуть значно поліпшити кровообіг, відновити активність і м’язовий тонус. Тренажери відрізняються областю застосування: від рук і плечового пояса до ніг. Залежно від функціональності впливають або на конкретну кінцівку, або одночасно на кілька різних груп м’язів. Також вони розрізняються наявністю електромотора і сучасного монітора для відображення показників стану хворого.
 
Реабілітаційний процес необхідний для підготовки видужуючих пацієнтів до повернення в повноцінне життя. Наша компанія постаралася зібрати в своєму інтернет магазині кращі медичні вироби з усього світу. У нас можна купити обладнання, призначене для реабілітації інвалідів, лікування, а також для повсякденного використання. Незалежно від призначення, будь-який вид реабілітаційного обладнання відповідає всім вимогам безпеки і комфортності.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed