Підйомники і пандуси

Виводити:
Показані: товарів
2
(Завод Пром) Арт: R0964
2
(Завод Пром) Арт: R0965
1
(Завод Пром) Арт: R0966

Фільтри

Вибір бренду:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Новинки магазина: реабилитационное оборудование MIRID

Для облаштування реабілітаційних центрів і клінік, а також для приватного застосування.

 Підйомники і пандуси для інвалідів купити

На жаль, людина з обмеженими можливостями або прикута до інвалідного крісла, - явище нерідке. Шкода, що не скрізь є пристосування для вільного переміщення людей з інвалідністю. Щоб інвалід-візочник не відчував себе неповноцінним, щоб була можливість вести активний спосіб, щоб він міг вільно відвідувати громадські та культурні заклади, щоб його світ не обмежувався межами власної квартири а також для безперешкодного спуску і підйому по сходах, розроблена особлива переносна система - пандуси для інвалідів, що допомагають при транспортуванні.
 
Наша компанія пропонує переносні пандуси - телескопічні та складні (одно- і багатосекційні), широкі і вузькі, пандуси для автомобіля. Представлені у нас пандуси - легкі, виконані з алюмінію, обробленого антикорозійним НЕ темніє і нековзним покриттям, які забезпечують безпеку пересування. Всі пандуси дуже міцні, компактні, не викликають труднощів при монтажі. Купуючи у нас пандус, ви відкриваєте людині, що відчуває проблеми в пересуванні, цілий світ, перете перепони на його шляху.
 

Де купити пандус з доставкою? Де замовити пандус для інвалідів?

Відповідь: у нас великий вибір пандусів для людей з інвалідністю у різноманітній ціновій політиці.

 

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed