Інвалідні візки

ТОВАРИ РОЗДІЛУ

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Новинки магазина: реабилитационное оборудование MIRID

Для облаштування реабілітаційних центрів і клінік, а також для приватного застосування.

Інвалідні крісла

Сьогодні людей, змушених з якихось причин пересуватися за допомогою спеціальних пристроїв, можна зустріти практично скрізь: у парках, кафе, аеропорту і навіть в спортивних залах. Свободу пересування їм дарують виробники сучасних, технологічних і компактних інвалідних колясок, які стають справжніми помічниками, вірними супутниками і друзями, в своєму роді.

Яке можна купити інвалідне крісло в Рехамед?

В інтернет-магазині Рехамед ви можете купити інвалідний візок за вигідною ціною. Всі багатофункціональні інвалідні коляски нашого каталогу - різноманітні за призначенням і конструкції моделі. Пропонований нами асортимент включає інвалідне крісло для дітей і дорослих, механічні та електричні модифікації, інвалідна коляска з електроприводом, скутери для інвалідів та людей літнього віку, крісла-каталки, крісло інвалідне з самостійним керуанням і для переміщування супроводжуючою особою.

Наша компанія пропонує вашій увазі активні інвалідні коляски, електроколяски Скутери, дитячі інвалідні коляски і спеціальні інвалідні коляски. Вони можуть бути механічними, прогулянковими, з електроприводом або важільними. Купити надійний і якісний інвалідний візок - це значить: надати людині необхідний для неї засіб пересування, допомогти здійснити процес реабілітації. І ми раді допомогти вам в цьому, окільки вся наша продукція має гарантію, виготовлена ​​їх високоякісних і міцних матеріалів.

Усі пропоновані нами інвалідні крісла досить легко складаються, що забезпечує їх зручне транспортування, ширина і висота сидінь і спинки зручно регулюються під кожного пацієнта. Розробляються вони професійними докторами, які знають проблеми людей з проблемами опорно-рухової системи.

Для кого актуальна коляска інвалідна?

Специфіка товару цього каталогу орієнтована на поліпшення життя людей з інвалідністю, дітей з ДЦП, травмованих і фізично неповноцінних людей. Тому ми ретельно підбираємо асортимент, який подарує вашим хворим близьким людям можливість руху, а, значить, - повноцінне життя.

Функціональне крісло на колесах полегшує процедуру догляду за тяжкохворим або знерухомленим родичем. Інвалідний візок купити який ви можете в Рехамед, має конструкцію, що передбачає спеціальні елементи для зручного штовхання крісла, комфортної посадки і безпечної висадки людини з обмеженими можливостями. Всі інвалідні візки з електроприводом зручні для самостійного пересування. Модифікація коляски для дітей з ДЦП, оснащена вертикалізатором, дозволяє змінити кут нахилу і «поставити» людини з неробочими нижніми кінцівками, зафіксувати в зручному положенні. А візок для інвалідів з санітарним оснащенням вирішує проблему гігієнічних процедур.

Для обслуговуючого медперсоналу в догляді за хворими істотно допомагає в роботі крісло коляска для інвалідів, стаціонарні гігієнічні стільці, дитячі інвалідні коляски, каталки і крісла-коляски для переміщення травмованих пацієнтів або хворих після операцій.

Де купити коляску інвалідну в Україні і яку вибрати

Якщо ви цікавитеся, яка інвалідна коляска з електроприводом ціна в Києві та інших регіонах на вигідних умовах - ви звернулися за адресою. Ми раді запропонувати вам величезний вибір товарів, здатних вирішити і відкоригувати будь-які проблеми з пересуванням наших клієнтів.

Інвалідні візочки, які ви можете купити в нашому магазині за вигідними цінами, - комфортні, безпечні, ергономічні, прості в керуванні, маневрені і стійкі. Незважаючи на те, що наша компанія надає великий асортимент, ми можемо вам розповісти про всі плюси і мінуси кожного бренду і конкретного пристрою, щоб ви могли зробити максимально відповідний для вас вибір.

Купівля нового інвалідного візка завжди пов’язана з ризиками. Адже користувач змушений проводити в ньому час регулярно, отже і вимоги до комфорту необхідно задовольнити в повній мірі. Хочеться також, щоб це була інвалідна коляска з електроприводом ціна якої буде відповідати якості і комфорт. Тому, ми готові запропонувати нашим клієнтам унікальну послугу: тест-драйв. Зв’яжіться з нашими менеджерами, щоб вибрати і замовити відповідну модель. Приїжджайте до нас і випробуйте вподобану модель особисто.

У нашому магазині представлений величезний асортимент інвалідних візочків. Ви можете купити за вигідною низькою ціною таку модель, що допоможе хворій людині швидше реабілітуватися, успішно відновлюватися, боротися з недугою і вести повноцінне активне життя.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2024 Rehamed