Сонячні панелі

Виводити:
Показані: товарів
(EcoFlow) Арт: R10263
(EcoFlow) Арт: R9038
(EcoFlow) Арт: R9039
(Jackery) Арт: R9077
(EcoFlow) Арт: R9043
(EcoFlow) Арт: R10266
(EcoFlow) Арт: R10264

Фільтри

Вибір бренду:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Оно согреет даже в самую холодную погоду

Як вибрати електроковдру з найкращими функціями обігріву?

Сонячні панелі 

Придбавши у нашому інтернет-магазині сонячні панелі EcoFlow, ви не будете залежати від розетки. Оскільки батарея складається з високопродуктивних фотоелементів та монокристалічного кремнію, ви зможете заряджати свої гаджети, іншу електроніку та портативні генератори. 

Сонячні панелі EcoFlow, представлені у нашому каталозі, є потужними, але в той же час легкими, до того ж вони сумісні з більшістю станціями. Завдяки цьому ви зможете зарядити станцію чи інші накопичувачі електроенергії у будь-якому місці, навіть, якщо у вас недостатньо місця.

Сонячна панель EcoFlow Solar Panel 110 Вт відмінно підійде туристам, або тим, хто прагне вирушити у подорож. До того ж, сонячні панелі не бояться води, і яскравим підтвердженням цьому є сертифікат IP68. Таку високу нагороду панель Solar Panel отримала під час лабораторних досліджень, коли її на 3 доби поринали у воду. Після цього панель лишилася такою ж ефективною в роботі. Перевагою є й надійні матеріали, із який виготовлені сонячні панелі EcoFlow, а саме: міцний композит, що здатен витримувати навіть удари.

Сонячну панель зручно облаштувати в дворі вашого дому. Просто встановіть її там, де вам потрібно і приймайте ще більше сонячних променів.

Ще одна з переваг сонячних панелей – легке транспортування. Дуже просто взяти панель EcoFlow з собою, якщо ви їдете за місто, на відпочинок поїздом, автобусом або ж вирушаєте пішки. Цьому сприяє її легка вага та захисний чохол. 

 

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed