Топ продажів! Бронежилет 4+ клас (мілітарі)! Поспішайте, кількість товару обмежена!

Медтехніка - медичне обладнання
вул. Успенська вул. Кооперативнавул. Д. ДудаєваВідділення НП №1

skype:

osdmanager2

Медичні меблі

ТОВАРИ РОЗДІЛУ

(Завод АТ) Арт: R3346
1
(Завод АТ) Арт: R3345
1
(ПРОМЕТ) Арт: R3931
1
(ПРОМЕТ) Арт: R3930
(Пром меблі) Арт: R1890
(Заповіт меблі) Арт: R0375
1
(Пром меблі) Арт: R1891
(Заповіт меблі) Арт: R0279
(Заповіт меблі) Арт: R0377
(Заповіт меблі) Арт: R0376
1
(Заповіт меблі) Арт: R0378
(Заповіт меблі) Арт: R0379
Арт: R8080
3
(Пром меблі) Арт: R1888
(Заповіт меблі) Арт: R0381
(Пром меблі) Арт: R1880
(Пром меблі) Арт: R1877
(Пром меблі) Арт: R3771
(Пром меблі) Арт: R3768
(Пром меблі) Арт: R1872
1
(Заповіт меблі) Арт: R0277
1
(Пром меблі) Арт: R1859
(Пром меблі) Арт: R3765
(Заповіт меблі) Арт: R0346

Фільтри

Вибір бренда:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Популярное медицинское оборудование при COVID-19

Наш магазин забезпечує медичні організації всім необхідним обладнанням, інструментами та витратними матеріалами.

Медичні меблі для медичних установ Київ, Харків, Львів, Дніпропетровськ

До вибору медичних меблів потрібно поставитися з більшою відповідальністю, ніж до вибору меблів у будинок. Медичні меблі повинні відповідати підвищеним вимогам, тому в ході експлуатації меблі повинні забезпечувати безпеку медичного персоналу та пацієнта і бути гігієнічними. Такі меблі купуються надовго і призначені для щоденного використання, причому різними людьми, тому вони повинні бути надійними і простими в обігу.


Замовити меблі медичні


Інтернет магазин «Медтехніка» пропонує Вам саму якісні медичні меблі в Києві, Дніпропетровську, Харкові та за найнижчою ціною - для справжніх професіоналів своєї справи. Від ширми і до столу медичного - будь-яке необхідне устаткування, без яких неможливо уявити первинний огляд у кабінетах поліклінік, лікування в лікарні, стаціонарі або в оздоровчих закладах. Крісло, ліжко або медична кушетка, представлена на нашому сайті, дозволять пацієнтові відчувати себе гранично комфортно під час огляду і лікувальних процедур. Крісла для гінекології, завдяки сучасній конструкції, практичні в експлуатації і виготовлені з матеріалів, які допомагають дотримуватися всіх вимог гігієни і охороняти здоров’я пацієнта. Медичні матраци, вироблені з якісних і екологічно чистих матеріалів, забезпечать якісний огляд і безперешкодний доступ до пацієнта. Підставки, столи, стійки і візки служать для медичного персоналу, що б їх робота була максимально швидким і комфортним. Масажні столи - підвищує якість роботи масажиста як в клініці, так і в домашніх умовах. Ростоміри дозволяють проводити огляд пацієнта швидко і точно.

Не знаєте де купити меблі медичні? Купіть тут! У нас в магазині представлені всі виробники медичних меблів в Україні. Гнучка система знижок гарантує найнижчу ціну!

У компанії «Медтехніка» ви можете замовити кращу якісну медичні меблі за найдоступнішими цінами від будь-якого виробника.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2022 Медтехніка. Здорове життя