Ліжка медичні функціональні

Виводити:
Показані: товарів

Фільтри

Вибір бренду:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Новинки магазина: реабилитационное оборудование MIRID

Для облаштування реабілітаційних центрів і клінік, а також для приватного застосування.

Ліжка медичні функціональні

Спочатку медичне ліжко для лежачих хворих було необхідне людям з обмеженою руховою активністю. Потреба в них виникала при догляді за важкохворими після складних операцій, інсультів, з серйозними травмами кінцівок або хребта, при турботі за людьми похилого віку з наявністю захворювань, які надовго прикували людини до ліжка. Але зараз ліжко лікарняне стало популярним і серед людей похилого віку, завдяки позитивним ефектам, які вони надають організму.

Сучасне багатофункціональне ліжко для лежачих - це спеціальний вид медичних меблів, який використовується для хворих, які втратили можливість самостійно пересуватися. Медичне ліжко для лежачих хворих дуже зручне для медичного персоналу, воно комфортне для пацієнтів і просте в експлуатації. Ними облаштовують стаціонарні відділення різного призначення, палати інтенсивної терапії та геронтологические центри.

Ліжко для лежачих хворих з електроприводом має таку характерну рису, як наявність різної кількості секцій, а в останніх моделях передбачаються сегменти, які змінюють своє положення, завдяки чому змінюється і положення тіла пацієнта.

Види функціональних ліжок по приведенню секцій в рух:

Найзручнішим в експлуатації вважається медичне ліжко з електроприводом, яка оснащується дистанційним пультом керування. Великою перевагою таких виробів є можливість пацієнта самостійно регулювати кут нахилу ліжка і встановлювати його в комфортному для себе становищі. 

Функціональна ліжко для лежачих хворих за типом конструкцій:

Правильно підібрана багатофункціональне медичне ліжко може зіграти важливу роль в процесі одужання і реабілітації лежачих хворих, забезпечити його комфорт і зручність догляду.

Медичні ліжка для дому: матеріал

Купити ліжко для лежачих хворих в Рехамед

Окрім цього, медичне ліжко часто оснащується колесами зі стопорним механізмом, воно легко фіксується і переміщається в будь-якому приміщенні, з його допомогою пацієнт швидко доставляється хоч в операційну, хоч в перев’язувальний або рентгенівський кабінет.

Сучасний дизайн і зручна конструкція таких пристроїв дозволяє використовувати їх не тільки в медустановах, але і в домашніх умовах. Для невеликого приміщення недоцільно обирати громіздку модель. Вибирати функціональні можливості функціональних ліжок необхідно відповідно до стану здоров’я хворого, його віку, діагноза і інших факторів.

Крім базової комплектації, медичні ліжка можуть оснащуватися додатковими опціями, які значно полегшують життя пацієнту та персоналу, який за ним доглядає. У нашому інтернет магазині ви можете підібрати всі необхідні аксесуари для ліжок, які підвищують комфорт хворого і людини, що доглядає за ним.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2024 Rehamed