Ліжка медичні

ТОВАРИ РОЗДІЛУ

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Популярное медицинское оборудование при COVID-19

Наш магазин забезпечує медичні організації всім необхідним обладнанням, інструментами та витратними матеріалами.

Медичні ліжка

Медичні ліжка - це спеціалізовані багатофункціональні пристрої, які призначені для використання пацієнтами, які вимагають тривалого постільного режиму. Необхідність суворого постільного режиму може виникати при післяопераційному стані хворого, травмах або важких хворобах. Виготовляють медичні ліжка з високоякісних матеріалів, що гарантує не тільки тривалий термін їх експлуатації, але і зручність використання пацієнтами, які перебувають на стаціонарному лікуванні. Існує безліч моделей, які легко розбираються і можуть транспортуватися, наприклад, для використання вдома.

Ліжка медичного призначення мають регульований кут нахилу секцій, яких може бути від двох до чотирьох, а також настроюється висота. Ці параметри можуть змінюватися за допомогою механічного або електричного приводу. Ліжка з електричним приводом більш зручні, оскільки хворий може сам їми управляти за допомогою спеціального пульта, налаштовуючи різноманітні параметри так, як йому буде максимально зручно і комфортно. До медичних ліжок можуть пропонуватися додаткові аксесуари, такі як гусаки і поручні, які є додатковою опорою для пацієнта при безпосередньому переміщенні або транспортуванні.
 
Перебування пацієнта в лежачому положенні довгий час може негативно впливати на багато внутрішніх органів і системи в організмі. Під час вимушеної нерухомості можуть виникати пролежні, застійні явища, тромбози, атрофія м’язів і навіть психічні розлади. Таким чином, звичайне на перший погляд медичне ліжко повинне відповідати найвищим вимогам якості.

Ліжко має бути зручним не тільки для пацієнта, але і для його лікаря. Персонал, який доглядає за хворим, ні в якому разі не повинен порушувати зафіксоване положення пацієнта. Медичне ліжко повинне бути зручним не тільки для лежачого пацієнта, але і для тих, з чиєю допомогою пациєнт транспортується в потрібне місце. Комфортне і функціональне ліжко повинне не тільки допомагати перенести хворому труднощі його положення, але і сприяти поступовому одужанню.
 

 

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed