Електровелосипеди

Виводити:
Показані: товарів
(GoCycle) Арт: R8563
(GoCycle) Арт: R8564

Фільтри

Вибір бренду:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Выбираем электроскутер

Гід для того, хто надає перевагу екологічно чистому транспорту.

Електровелосипеди 

Всесвітній Велобум охопив практично всі країни, це в повній мірі підтверджує припущення про те, що прийдешнє століття буде століттям електровелосипеда.
 
Двоколісні електровелосипеди вже витісняють автомобілі, поступово стаючи основним засобом пересування.
 
Сьогодні електровелосипеди випускають всі великі велобудівні компанії Америки, Європи та Азії. Сучасний електровелосипед - це цілком комфортний, екологічно чистий транспортний засіб, що вимагає мінімальних витрат на утримання і зовсім мало місця в гаражі і на стоянці. А щодо швидкісних властивостей електровелосипеда, то на горизонтальній ділянці дороги його без особливих зусиль може обігнати звичайний спортивно-туристичний велосипед. І справа тут не в низькій потужності мотора. Електровелосипед спеціально сконструйований так, що електропривод виробляє струм тільки тоді, коли велосипедист тисне на педалі. Як тільки він перестає працювати ногами або розганяється до швидкості 20-24 км/г, мотор автоматично відключається. Хочеш їхати швидше - крути педалі.
 
Унікальність електровелосипеда в тому, що в ньому вдало поєднуються переваги і велосипеда, і мопеда. Вони доповнюють один одного своїми перевагами. Потужність двигуна у багатьох електровелосипедів коливається в інтервалі від 150 до 100 Вт. Такий велосипед здатний розігнатися до 50 км/год. Вага ж його складе близько 40-70 кг (в залежності типу і конструкції). Та й витримує електровелосипед навантаження до 200 кг.
 
У нашому інтернет магазині ви можете придбати стильний і надійний електровелосипед за найвигіднішою ціною в Україні.
 
 

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed