Зростоміри медичні

Виводити:
Показані: товарів

Фільтри

Вибір бренду:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Популярное медицинское оборудование при COVID-19

Наш магазин забезпечує медичні організації всім необхідним обладнанням, інструментами та витратними матеріалами.

Зростоміри медичні

 

Медичні зростоміри використовують в медичних установах для визначення антропологічних вимірів пацієнтів.

Наш інтернет магазин медичного обладнання пропонує вам за найвигіднішими цінами в Україні: зростомір підлоговий з електронними вагами, зростомір підлоговий з механічним и вагами, підлоговий зростомір з можливістю вимірювання росту, як сидячи, так і стоячи.
 

Всі зростоміри, пропоновані нашим медичним інтернет магазином, мають конструкцію, що запобігає травмам під час їх експлуатації, завдяки відсутності на них виступаючих гострих частин, також мають надійні гумові опори.
 
Зростоміри медичні виготовлені з металевого профілю, пофарбованого порошковою білою емаллю. Рухомий рівень для вимірювання зросту встановлено на стійці. У основи зростоміра, як правило, є кришка, що відкидається, це дозволяє вимірювати зріст хворого не тільки в положенні стоячи, але і в положенні сидячи.
У комплектацію деяких видів вагів входять також і механічні підлогові ваги, за допомогою яких вимірюється вага пацієнта.
У нашому інтернет магазині ви зможете підібрати високоякісне обладнання за найвигіднішими цінами в Україні.

 

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed