Додаткові батареї

Виводити:
Показані: товарів
(EcoFlow) Арт: R9051
(EcoFlow) Арт: R9052

Фільтри

Вибір бренду:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Как выбрать бронежилет и шлем

Пошук броні – дуже актуальне питання сьогодні. Навіть для цивільних. За дуже короткий термін нам усім довелося розібратися та стати експертом у цій темі. Окрім цього, у нас можна купити і бронежилет, і шолом.

Додаткові батареї EcoFlow

З допомогою додаткової батареї EcoFlow ви зможете збільшити об’єм енергії зарядної станції вдвічі! 

Одна з переваг додаткової батареї – портативність та компактні габарити. Завдяки цьому ви зможете легко розмістити її в багажнику автомобіля, без проблем розташувати навіть у невеликому приміщенні. До того ж зарядка підходить майже до всіх пристроїв.

В нашому інтернет-магазині вас може зацікавити:

Додаткова батарея EcoFlow RIVER Extra Battery - це додатковий модуль, який інтегрується з зарядною станцією EcoFlow RIVER і дає можливість збільшити її місткість. Підключивши до електростанції RIVER додатковий модуль RIVER Extra Battery, ємність основного модуля збільшиться з 288 Вт·год до 576 Вт·год. Менше ніж за годину ваші пристрої будуть заряджені до 80%, а за 96 хвилин – на всі 100%.

Додаткова батарея DELTA Pro Extra Battery збільшить об’єм енергії для EcoFlow River PRO вдвічі до 1440 Вт·год. Літій-іонний акумулятор заряджається так швидко, як і зарядна станція EcoFlow River PRO. Підключити батарею до зарядного пристрою легко, знадобиться лише кабель, який йде в комплекті з акумулятором. Кілька секунд - і енергії EcoFlow River PRO буде збільшено у 2 рази! 

EcoFlow RIVER Pro Extra Battery – це додаткова батарея, яка інтегрується з електростанцією EcoFlow RIVER та дозволяє збільшити його ємність з 720 до 1440 Вт·год.

Асортимент нашого інтернет-магазину постійно поновлюється. Телефонуйте нашим фахівцям, уточнюйте наявність необхідного вам товару. Наші менеджери допоможуть вам розібратись у технічних характеристиках та можливостях даного обладнання, щоб ви могли здійснити вдалу покупку.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed