Шафи, стелажі, картотеки

Виводити:
Показані: товарів
(Віола) Арт: R10856
(Віола) Арт: R10880
(Заповіт) Арт: R0334
(АТОН) Арт: R7400
(Віола) Арт: R10963
(Віола) Арт: R10964

Фільтри

Вибір бренду:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Популярное медицинское оборудование при COVID-19

Наш магазин забезпечує медичні організації всім необхідним обладнанням, інструментами та витратними матеріалами.

Шафи медичні

Кожен кабінет, лабораторія або перев’язочна, без винятку, повинні бути обладнані медичними шафами, які є важливим елементом медичних меблів. Завдяки своїй місткості, шафи дозволяють розміщувати в них різні інструменти або медикаменти, доступ до яких, тим не менше, залишається легким і зручним. Шафи медичні можуть мати різні форми, конструкції і матеріали, з яких вони виконані, однак, головне їхнє завдання - бути максимально зручними і функціональними, щоб в процесі медичної діяльності робота доктора або медсестри не залежала від організаційних моментів.

 
Медичні шафи виробляються з високоміцних і екологічно чистих матеріалів. Однак, незважаючи на високі показники міцності, шафи мають невелику вагу, що дуже важливо в цій галузі. Шафи можуть бути навісними або підлоговими. Вони призначаються для різних цілей використання, наприклад для розміщення в них халатів, медичного обладнання, медикаментів та багато іншого. Також до складу медичних меблів може входити спеціальний сейф для зберігання лікарських засобів суворої звітності. Таким чином, кожна річ отримає своє місце, і не буде плутатися під руками, упереміш з іншими речами.


Однак, цим функціональність медичних меблів і, зокрема медичних шаф, не обмежується. Крім безпосередньо практичної функції, вона також виконує функцію естетичну, створюючи потрібний і правильний інтер’єр в будь-якому приміщенні.
 

При виборі медичних шаф особливу увагу варто приділяти їх функціональності, міцності і зручності в експлуатації, адже завдяки якісним і надійним меблям можна не тільки отримати додатковий простір в лікарському кабінеті, лабораторії або лікарняній палаті, а й систематизувати робочий процес.  Медичні шафи додадуть приміщенню завершеного вигляду, а медичному персоналу - додаткове місце для того, щоб розмістити і упорядкувати особисті речі, документи, медикаментозні препарати і реактиви. Різновид модульних шаф дуже широкий і постійно поновлюється новими моделями вітчизняного і зарубіжного виробництва.

 
Наша компанія пропонує купити шафу медичну за вигідною ціною, попередньо зробивши замовлення у нас на сайті.
 

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed