Вертикалізатори

Виводити:
Показані: товарів
Арт: R7293
Арт: R7287
3
Арт: R0931
1
Арт: R0922
2
Арт: R0928
1
Арт: R0927
1
Арт: R0929
1
Арт: R0926
1
(Akces-Med) Арт: R0930
1
Арт: R0921

Фільтри

Вибір бренду:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Новинки магазина: реабилитационное оборудование MIRID

Для облаштування реабілітаційних центрів і клінік, а також для приватного застосування.

Вертикалізатори купити

Сучасне суспільство кожній людині надає право на життя, на здоров’я. Нарешті соціум почав більше приділяти увагу інвалідам, людям з проблемами хребта, знерухомленим і частково знерухомленим. Щоб полегшити життя хворого, щоб дати можливість відчути їм себе потрібними, розробляються всілякі пристрої, такі як вертикалізатори, підйомники, пандуси, придбати які можна тут.
 

Вертикалізатори – дають можливість знерухомленій людині з ДЦП або спинно-мозковими травмами перебувати у вертикальному положенні. Даний пристрій прискорює реабілітацію пацієнта та застосовується для профілактики негативних наслідків перебування у лежачому положенні. У магазині представлені різні моделі вертикалізаторів, зокрема дитячі. Деякі моделі обладнані столиками, що дозволяє пацієнту писати, малювати, займатися творчістю, приймати їжу.
 

Підйомники – обладнання, що допомагає людям знерухомленим, частково знерухомленим, інвалідам-візочникам долати невеликі висоти: сходи, бордюри, сходи. У нас ви також знайдете підйомники різних конструкцій, різних призначень, наприклад, для переміщення лежачого пацієнта з одного місця на інше, підйомники для ванн і т.д.
 

Пандуси – ще один пристрій, що допомагає інвалідам переміщатися. Пандус -ndash; конструкція, у вигляді похилого майданчика, що надає інваліду-візочнику можливість долати щаблі, бордюри, а також – користуватися послугами транспорту.
 

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed