Стільці медичні. Банкетки

Виводити:
Показані: товарів

Фільтри

Вибір бренду:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Популярное медицинское оборудование при COVID-19

Наш магазин забезпечує медичні організації всім необхідним обладнанням, інструментами та витратними матеріалами.

Стільці медичні. Банкетки

Стільці медичні використовуються для задоволення різноманітних потреб в області медицини. Найчастіше їх використовують для розміщення пацієнтів під час забору крові в сидячому положенні. Також вони використовуються і в інших медичних кабінетах для зручного розташування пацієнтів під час огляду в офтальмологічному кабінеті, в ЛОР-кабінеті та інших відділеннях, де їх використання є необхідним.

Медичні стільці можуть оснащуватися підлокітниками, спинками, регулюватися по висоті, а також мати інші регулювання. Використання стільця як донорського пристосування дуже зручно, оскільки має безліч переваг і є зручним для людини, яка вирішила здати кров.

Сучасні медичні стільці мають різні характеристики конструкції і дизайну, володіють різними функціями і мають різні цілі призначення. Крім цього, вони мають гарний зовнішній вигляд і фарбуються в найрізноманітніші кольори. Якісні медичні стільці виготовляють за новими технологіями, вони повністю відповідають сучасним розробкам і напрямкам в галузі виготовлення медичних меблів. Використовувані матеріали (метал, хромована сталь, алюмінієві сплави, пластик і ін.) є екологічно чистими і безпечними для використання.

Залежно від призначення і характеристик конструкції розрізняють різні типи медичних стільців. Наприклад самі прості стільці, які мають металеві ніжки і покриття, що легко миється, найчастіше використовуються в приміщеннях для пацієнтів, які очікують прийому лікаря. Такі стільчики дуже міцні і легко піддаються гігієнічній обробці. Дуже поширеними є стільці для лікарів, з регульованою висотою сидіння і нахилу спинки. Вони також можуть мати основу на коліщатках, підлокітники, комфортну спинку та інші характеристики, які забезпечують комфортну роботу лікаря. З огляду на специфіку роботи лікаря, а також висоту поверхні столу, стільці мають спеціальні комплектуючі, за допомогою яких сидіння можна підняти для комфортної роботи і забезпечити опору для ніг. Високоякісні медичні стільці дозволяють забезпечити комфортну роботу фахівців будь-яких медичних установ.

 

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2024 Rehamed