Кушетки медичні

Виводити:
Показані: товарів
(Заповіт) Арт: R9773
4
(Заповіт) Арт: R0469
2
(Заповіт) Арт: R0467
(Заповіт) Арт: R0462

Фільтри

Вибір бренду:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Популярное медицинское оборудование при COVID-19

Наш магазин забезпечує медичні організації всім необхідним обладнанням, інструментами та витратними матеріалами.

Кушетка, банкетка медична в Києві, Дніпро

Сучасні медичні кушетки і банкетки є дуже важливим і необхідним аксесуаром в медичній установі. Кушетка обов’язково повинна бути міцною, якісною, компактною і мати більш-менш приємний зовнішній вигляд. Вони широко використовуються в кабінетах лікарів, що проводять різні маніпуляції з пацієнтами. Медична кушетка обов’язково повинна мати високоміцну та стійку конструкцію, для того, щоб витримати велику вагу. Її поверхня повинна піддаватися легкому очищенню і не змінювати зовнішнього вигляду, оскільки естетичний вигляд теж має велике значення.
 
 
Кушетка не відноситься до високофункціонального медичного обладнання, однак вона може використовуватися в різних цілях, не тільки для проведення процедур. Різні типи кушеток мають свої позитивні сторони. Наприклад, гінекологічна кушетка зручна і практична тим, що її можна використовувати для огляду пацієнта в лежачому положенні, при стандартному гінекологічному огляді, пальпації живота та інших видах огляду. Висока міцність кушетки обов’язково повинна добре співвідноситься з її поверхнею, яка повинна бути м’якою, щоб кожен пацієнт відчував себе комфортно.

Медичну  кушетку або банкетку купити

У нашому інтернет магазині можна придбати різні типи кушеток, наприклад для промивання кишечника, за допомогою якої пацієнт отримає кваліфіковану допомогу, а фахівцеві доведеться докладати мінімум зусиль для ефективного масажу. Якщо кушетки купуються для здійснення масажних процедур, то варто вибирати спеціальні їх типи, оскільки від цього безпосередньо залежить і якість масажу. Кушетки для масажу можуть оснащуватися електронними приводами, які дозволяють масажисту виконувати менше роботи, а пацієнтові - отримати більший ефект.
У наш час використовуються не тільки масажні кушетки але й спортивні. Всі вони можуть мати різні характеристики: бути цільними, або складатися з приставних модулів. Медичні кушетки є незамінними меблями медичного кабінету, в тому числі і приватного, а також інших медичних установ, починаючи з приватного кабінету і закінчуючи приймальним відділенням лікарні або госпіталю.

 

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed