Штативи для вливань

Виводити:
Показані: товарів
(Завод АТ) Арт: R3343
1
(Заповіт меблі) Арт: R0380

Фільтри

Вибір бренда:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Популярное медицинское оборудование при COVID-19

Наш магазин забезпечує медичні організації всім необхідним обладнанням, інструментами та витратними матеріалами.

Штативи для вливань

Однією з найпоширеніших процедур, які проводяться в медичних установах, є тривалі вливання. Тому штативи для вливань в лікарнях - це просто незамінне і дуже необхідне обладнання.
 
 
У нашому інтернет магазині ви можете придбати високоякісне обладнання за найвигіднішими цінами в Україні: штатив для тривалих вливань, штатив для тривалих переливань, пересувний штатив для опромінювача, штативи стаціонарні та пересувні.
 
 
Штативи можуть бути найрізноманітнішими, мати різне застосування. Вони можуть бути і стаціонарними, і пересувними, можуть бути і універсальними, складними, використовуватися вони можуть також і для опромінювача. Але важливо, що всі вони відповідають євро стандартам.
 
 
Каркас штативів для вливань виконаний з металевого міцного профілю, його вага досить невелика, що сприяє його легкому транспортуванню. Лікар завжди може пересунути штатив на необхідне для переливання місце. Існують штативи, в які надається можливість помістити відразу кілька ємностей, додатково можна і відрегулювати висоту штатива.
 
 
Штативи для вливань не займають багато місця в приміщенні, а штативи, оснащені зручними коліщатками, завжди можна швидко пересунути.
Всі штативи для переливання, пропоновані нашим інтернет магазином, мають гарну стійкість і міцність.

 

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed