Кисневе обладнання

ТОВАРИ РОЗДІЛУ

1
(Adonyss medical) Арт: R8344
1
(AERTI Healthcare) Арт: R8527
2
(AirSep) Арт: R0737

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Как выбрать концентратор кислорода по выгодной цене

Не пропустіть максимальне зниження цін на найпопулярніші моделі концентраторів кисню для домашнього застосування.

Кисневе обладнання

Концентратор кисню - це пристрій, здатний виробляти висококонцентрований кисень з повітря, який нас оточує. Концентрація кисню, що виробляється повітрі, може досягати 95%. Найчастіше концентратори кисню використовуються в медицині в лікувально-профілактичних цілях, для проведення кисневої терапії при легкій недостатності.
 

Як працює кисневий концентратор?

 
Концентратор, як правило, складається з 2-х циліндрів, повітря проходить крізь розташованих усередині циліндри в мережу маленьких кульок цеоліту - «молекулярне сито», яке служить для затримання молекул азоту і пропуску молекул кисню. Саме тому кисневий концентратор може виробляти 95% суміш кисню.
 

Де застосовується кисневе обладнання?

 
За допомогою такого обладнання надається можливість швидко відновити вміст кисню в крові та здійснити профілактику респіраторних і серцево-судинних захворювань.
 
Ви можете зустріти кисневе обладнання в:
У багатьох салонах, окрім звичних для відвідувачів послуг, надають і такі досить незвичні послуги, як киснетерапія, приготування кисневих коктейлів. Для цього необхідне спеціальне кисневе обладнання, купити яке ви можете в нашому інтернет-магазині.
 
Процедури киснетерапії сьогодні стрімко набирають популярність, оскільки вони дозволяють заповнити недолік кисню в організмі, що важливо для забезпечення нормальної життєдіяльності клітин і для гарного самопочуття людини.
 
Нам не з чуток відомо, що саме киснева допомогла багатьом людям позбутися певних проблем зі здоров’ям і розпочати нове життя, тому на сторінках нашого каталогу ми представляємо найбільш ефективне кисневе обладнання від відомих виробників.
 
Товар, представлений в нашому інтернет-магазині характеризується високою якістю і, в першу чергу, орієнтований на людей з дійсно важкими формами захворювань дихальної системи. Телефонуйте прямо зараз, професійні менеджери-консультанти допоможуть вам вибрати товар і оформити замовлення.
 

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2024 Rehamed