Гінекологічні та медичні крісла

Виводити:
Показані: товарів
(Заповіт) Арт: R0303
1
(Заповіт) Арт: R0297
1
(СДМ меблі) Арт: R0287
1
(СДМ меблі) Арт: R0315
1
(Туреччина меблі) Арт: R0288

Фільтри

Вибір бренду:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Популярное медицинское оборудование при COVID-19

Наш магазин забезпечує медичні організації всім необхідним обладнанням, інструментами та витратними матеріалами.

Крісла медичні

Крісла медичні необхідні в будь-який оглядовій кімнаті, медичному кабінеті або салоні. Залежно від свого призначення крісла медичні можуть бути самими різними. Але головною їх перевагою є те, що всі вони зручні і для пацієнтів, і для самих лікарів. Пацієнт перебуваючи в такому медичному кріслі, повинен відчувати себе комфортно, а лікарю повинно бути зручно проводити всі необхідні процедури або маніпуляції.
 
 

У нашому інтернет магазині ви можете придбати високоякісне обладнання за найвигіднішими цінами в Україні: крісло донорське, крісло сорбційне (призначення: розміщення пацієнта в лежачому або сидячому положенняхпід час забору крові), косметологічне крісло, косметологічне крісло-кушетка, крісло оториноларингологіне (призначення: ЛОР-процедури, фізіотерапевтичні процедури) лор стіл-крісло, крісло Барані (перевірка вестибулярного апарату), діалізний лікарський стіл-крісло.

 

Сучасні медичні крісла виглядають сучасно, вони практичні, досить зручні і багатофункціональні. Крісла медичні купити, в залежності від виду процедури, легко транспортуються в різні положення. Деякі з них електрично регулюються за допомогою електромотора. Завдяки цьому лікар швидко може виставити необхідний рівень висоти крісла для приведення його у потрібне положення.
 
 

Медичні столи-крісла, пропоновані нашим інтернет магазином, виробляються з міцних сучасних матеріалів, вони легко чистяться. Але важливо й те, що всі крісла нашої компанії пропонуються вам за найвигіднішими цінами, вони абсолютно відповідають високій якості товару.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed