Протипролежневі матраци та подушки

ТОВАРИ РОЗДІЛУ

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Противопролежневый матрас: идеальный помощник в борьбе с пролежнями

Ви можете купити протипролежневий матрац у нашому інтернет-магазині зі швидкою доставкою по Києву та Україні.

Протипролежневі матраци та подушки

 

Доглядати за важкохворими, прикутими до ліжка пацієнтами, що перенесли інфаркти, післяопіковими хворими, онкохворими, пацієнтами зі складними переломами, з ураженнями центральної нервової системи вельми і вельми нелегко. У прикутих до ліжка хворих великий ризик появи пролежнів - довго не загоюваних ран, що утворюються внаслідок перетискання м’яких тканин в результаті тривалого лежання. Для полегшення стану хворих, для їх одужання і для профілактики пролежнів були розроблені спеціальні пристосування - протипролежневий матрац, протипролежнева подушка, індивідуальні системи підтримки - іменовані в цілому протипролежневими системами.
 
Доведено, що застосування таких систем для лежачих хворих дає прекрасні результати. Це найбільш ефективні засоби боротьби з пролежнями. Принцип роботи пристроїв полягає в наступному: в результаті зміни тиску повітря в матраці або подушці (камери поперемінно наповнюються повітрям), змінюється тиск на тіло лежачого хворого, відбувається свого роду протипролежневий масаж. Як наслідок - поліпшується кровотік, повітря циркулює краще, шкіра і підшкірна клітковина насичується киснем.
 
Протипролежневий матрац може бути ніздрюватим або трубчастим, можуть відрізнятися жорсткістю. У нас ви знайдете товари для боротьби з пролежнями від провідних виробників: OSD (Італія), ROHO (США), ADL (Німеччина) за доступною ціною.
 
Кращий засіб від пролежнів - це протипролежневі матраци і подушки.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed