Столи масажні

ТОВАРИ РОЗДІЛУ

(ASF) Арт: R2826
(NEW TEC) Арт: R5691
(BC Біла Церква) Арт: R0360
(ASF) Арт: R2829
(ASF) Арт: R2830
(Yamaguchi) Арт: R5232
(Yamaguchi) Арт: R5229

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Популярное медицинское оборудование при COVID-19

Наш магазин забезпечує медичні організації всім необхідним обладнанням, інструментами та витратними матеріалами.

Столи масажні

Масажні столи в повсякденній роботі використовують не тільки масажисти, а й візажисти, косметологи або майстри депіляції. Правда вони використовують менш функціональні розкладні столи, в той час, як професійні масажисти прагнуть використовувати широко функціональні столи, які не тільки полегшують роботу, але і приносять задоволення клієнтам і пацієнтам.

 
Для невеликих приміщень найкращим варіантом буде використання складної масажної кушетки. Також вони будуть зручними і для приміщень, в яких проводять й інші лікувальні процедури. Розкладні масажні кушетки дозволяють зробити інтер’єр більш мобільним і продуманим. Також вони легко транспортуються і придатні для використання при виїзному обслуговуванні. Масажні столи не залежно від конфігурації купують для постійного використання не тільки професійні масажисти, але пересічні мешканці, які користуються послугами виїзних масажистів.
 
Сучасний ринок досить добре насичений подібною продукцією. Сьогодні купити масажний стіл не становить жодних труднощів. Труднощі можуть виникати лише при виборі тієї або іншої моделі. Тут потрібно бути дуже уважним і звертати увагу не тільки на конструкцію столу, якість використовуваних металевих конструкцій або якість оббивки, а й на те, наскільки зручним буде визначений стіл у використанні.
 
 
Вибираючи з широкого спектру масажних столів, можна купити повністю придатний для початку роботи і повністю укомплектований стіл. Можна також придбати лише основну частину, а всі інші аксесуари вибирати відповідно до власних уподобань і необхідності. Перший варіант більш зручний, оскільки підголівник, подушки, валики, додаткові підлокітники - все це знадобиться з перших днів використання столу, і немає необхідності робити додаткові покупки.

Перш ніж купити масажний стіл, необхідно визначитися, з якою метою він буде використовуватися. Оскільки вони мають різні конфігурації і функціональні можливості, то і вибір повинен бути максимально обґрунтованим. Наприклад, якщо стіл буде використовуватися в поліклінічному відділенні, то він повинен мати велику вагу і багато додаткових функцій, щоб забезпечити максимально ефективне і зручне використання. Якщо стіл необхідно часто перевозити, то він повинен бути легким і легко складається.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed