Центрифуги

Виводити:
Показані: товарів
(Hettich Lab Technology) Арт: R0176
(MICROmed) Арт: R0172
(Біомед) Арт: R9374

Фільтри

Вибір бренду:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Дозиметр радиации - прибор, который должен быть в каждом доме

Хочете вживати тільки корисну і безпечну їжу, пити чисту воду без загрози для здоров’я? Єдиний метод, який здатний попередити про близьке джерело радіації - купити дозиметр радіації.

Центрифуги лабораторні купити в Україні з доставкою

З метою отримання точного результату лабораторних досліджень у науковій та медичній сфері були розроблені лабораторні центрифуги. Оскільки більшість аналізів виконуються шляхом розщеплення рідини, то для цього застосовуються спеціальні центрифуги. Для зручності застосування лабораторні центрифуги оснащені цифровим управлінням, з метою отримання точного результату досліджень. Передбачені на приладі датчики дозволяють постійно контролювати роботу центрифуги. Дані прилади надточні і абсолютно безшумні. Також для додаткового захисту і безпечної роботи центрифуги є блокування приладу в екстрених випадках. Завдяки своїй високоякісній укомплектованості центрифуги є високоефективними та безпечними в роботі.

Радимо звернути вашу увагу на сучасні розробки серед центрифуг – це мультицентрифуги. Вони, на відміну своїх попередниць, здатні експлуатуватися безупинно, дуже тривалий час. Мультицентрифуга – це компактний пристрій, благополучно оснащений цифровим керуванням, працювати з яким зовсім не важко.

 Всі центрифуги працюють шляхом включення в електричну мережу, потужність, що споживається, не вище 220 V.

Представлені нами високотехнологічні прилади лабораторного обладнання, зокрема центрифуги, суттєво підвищують ефективність лабораторних досліджень, необхідних у сфері медицини. У каталозі нашої компанії ви легко знайдете необхідні та зручні для вас моделі.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2024 Rehamed