Переглянути всі статті

Дозиметр радіації - прилад, який повинен бути в кожному домі 387

Ні для кого не секрет, що життя в мегаполісі сповнене радіаційного випромінювання. Це факт, підтверджений багаторазовими вимірами. У багатьох випадках радіаційний фон не носить шкідливого впливу і знаходиться в так званій «безпечній зоні». Але радіація є радіація, якою незначною вона б не була. Головною загрозою від радіації для людей є не лише руйнівний вплив на внутрішні органи, а й неможливість її відчути на смак, запах чи побачити.
 
У міру того, як на планеті стрімко погіршується екологічна обстановка, купити дозиметр бажає все більша кількість людей. Навіть ті, хто живе в порівняно невеликих містечках, вже перейнялися цим питанням. Нас часто питають, де купити побутовий дозиметр, щоб можна було щодня перевіряти купуються продукти, воду з-під крана і навіть пресу з поштової скриньки.

Як же боротися з зараженими продуктами? 

Перевіряти їх перед купівлею! Найпростіший спосіб — купити дозиметр радіації, например, Нітрат-тестер Greentest

Він важить всього 85 грам і працює від вбудованого акумулятора. Його можна з легкістю взяти з собою під час походу по магазинах, на ринок, дачу або в далеку поїздку за грибами та ягодами. Результати вимірювань виводяться на рідкокристалічний дисплей, а при перевищенні допустимих значень спрацьовує звукова або вібросігналізація. Ніяких спеціальних навичок для роботи з дозиметром не потрібно.

Для чого потрібні дозиметри

Багато лікарів рекомендують користуватися дозиметрами при виборі продуктів харчування, оцінки безпеки приміщення в плані радіаційного випромінювання. Маючи під рукою дозиметр, ви з легкістю і без особливих зусиль зможете перевірити продукти харчування, повітря на наявність радіаційного і магнітного випромінювання.

Як тільки ви вирішите купити дозиметр, то зможете самостійно убезпечити себе і своїх близьких від наближення до джерела радіаційного фону, будь то, грунт, повітря або їжа.

Дозиметр радіації

Вам не байдуже своє здоров’я і здоров’я ваших близьких? Хочете, щоб вони вживали тільки корисну і безпечну їжу, пили чисту воду без загрози для здоров’я? Єдиний метод, який здатний попередити про близьке джереоі радіації - це купити дозиметр радіації. Невеликий дозиметр завжди попередить вас про наявність радіаційного фону.

Експрес-метод контролю радіоактивного забруднення продуктів харчування

У нашому інтернет-магазині «МедТехніка: Здорове життя» ви можете придбати дозиметр для оцінки якості продуктів харчування на наявність нітратів, а також оцінки рівня радіації за найдоступнішими цінами. У нас можна купити надійне і якісне обладнання, з яким ви можете бути впевнені в точності вимірюваних параметрів. 

Шукаєте, де купити дозиметр? Наші консультанти допоможуть вибрати відповідну модель, яка задовольнить ваші потреби. Ми пропонуємо величезний вибір дозиметрів з різними конструкційними особливостями і широким спектром вимірювань.

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

© 2023 Rehamed