Тонометри

Виводити:
Показані: товарів
Арт: R7331
Арт: R7326
Арт: R7327
Арт: R7325
(Medisana) Арт: R7322
Арт: R7329
(Medisana) Арт: R7323
(Medisana) Арт: R7324

Фільтри

Вибір бренду:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Оно согреет даже в самую холодную погоду

Як вибрати електроковдру з найкращими функціями обігріву?

Тонометри, глюкометри

Тонометр (або сфігмоманометр) – це прилад, який призначений для вимірювання тиску.  Тонометр допомагає вимірювати тиск крові в артеріях та тонічну напругу в м’язах.

Існує кілька видів тонометрів:

1. Механічний. Є дешевшим та надзвичайно простим у використанні. Виконаний у вигляді спеціальної манжети, яку одягають на руку. Далі необхідно накачати повітря за допомогою використання груші, внаслідок чого на тонометрі позначиться тиск. Також у механічному тонометрі є стетофонендоскоп, за допомогою якого можна прослухати пульс.

2. Електронний тонометр може бути напів- та автоматичним. На відміну від механічного, автоматичний сфігмоманометр виводить результати вимірювання на екран. Він також може мати такі функції, як годинник та калькулятор, і зберігати попередні вимірювальні дані. Для цього лише варто одягнути манжету. Напівавтоматичний тонометр виконаний у вигляді груші та має електронний дисплей.

Принцип роботи всіх видів цього приладу один - тиск повітря відбувається за рахунок роботи гумової груші, яка приєднана до приладу за допомогою шлангів. Відмінність полягає лише в керуванні приладом, що здійснюється або вручну, або автоматично. Також у механічному тонометрі покази виводяться на манометр із використанням стрілки, а дані автоматичного тонометра видно на електронному дисплеї.

Який тонометр вибрати – залежить від фінансового стану покупця. Найпростішим у використанні та дешевим вважається механічний тонометр. Але перевагу на користь електронного тонометра варто віддати у випадках, коли вимірювати тиск необхідно кілька разів на день. Також плюсом цього виду приладу є те, що фіксувати манжету можна у кількох місцях: на передпліччі, зап’ясті та пальці.

При виборі сучасного тонометра необхідно звертатись на такі показники як:

Сучасні тонометри настільки багатофункціональні, що можуть виявити наявність інших захворювань, окрім як надати можливість вимірювати артеріальний тиск. Наприклад, аритмію чи нестабільне серцебиття.

Вдалих вам покупок!

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed