Ноші медичні

Виводити:
Показані: товарів
(Біомед) Арт: R0415
1
(Біомед) Арт: R0400
(Spenser) Арт: R11339
(Біомед) Арт: R0410
(Біомед) Арт: R0407

Фільтри

Вибір бренду:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Новинки магазина: реабилитационное оборудование MIRID

Для облаштування реабілітаційних центрів і клінік, а також для приватного застосування.

Ноші медичні


Для транспортування хворих з травмами призначені різного виду ноші. Вони можуть бути і ручними, і оснащені колесами. У будь-якому випадку, головна мета даного медичного інвентарю - забезпечити безпечне і зручне для хворого транспортування.
 

Наш медичний інтернет магазин пропонує вам за вигідними цінами придбати високоякісне медичне обладнання: ноші безкаркасні, санітарно-медичні ноші, дитячі медичні ноші, а також ноші-каталки.

 

Все обладнання виготовляється з поліефірного волокна, завдяки якому ноші стають міцними, стійкими до зовнішніх пошкоджень, зручними у використанні. Дане обладнання також легко дезінфікується, так як може експлуатуватися тривалий час в екстремальних умовах.
 
 
У нашому інтернет магазині ви можете придбати ноші медичні, які можуть використовуватися навіть при рентгеноскопічних дослідженнях, на спортивних майданчиках, в роботі бригад швидкої допомоги, на місцях бойових дій. Є в нашому інтернет магазині ноші медичні, призначені виключно для транспортування дітей, укомплектовані вони додатковим кріпленням для голови і двома ременями безпеки.

Лише в нашому інтернет магазині є можливість купити медичні ноші за найвигіднішими цінами.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2024 Rehamed