Столи операційні і аксесуари

Виводити:
Показані: товарів
(Туреччина меблі) Арт: R3694

Фільтри

Вибір бренду:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Популярное медицинское оборудование при COVID-19

Наш магазин забезпечує медичні організації всім необхідним обладнанням, інструментами та витратними матеріалами.

Столи операційні купити

Сучасні операційні столи є одним з найважливіших елементів медичного обладнання. Успішність операції іноді багато в чому залежить саме від зручності і функціональності столу, на якому операція виконується. Операційні столи, які мають широку функціональність і виготовлені із застосуванням сучасних технологій, здатні істотно полегшити складний і важкий труд медичного персоналу і, зокрема, хірургів, які однією командою здійснюють проведення операційних процедур.

 

Стіл операційний купити в Україні


Столи операційні можуть оснащуватися електричним або гідравлічним приводом, а також широким спектром додаткових функцій. Перед здійсненням покупки або замовлення певного типу столу, доктор повинен визначитися з тими основними і додатковими функціями, які повинні бути присутніми в замовленому товарі. Наприклад, в процесі проведення операції велике значення має можливість змінювати положення окремих секцій столу за допомогою електроприводу, який управляється спеціальним пультом, а також можливість змінювати кут нахилу всього столу, регулювати його висоту і т.п. Якщо ж це стіл с гідравлічним привідом, то варто пам’ятати, що управляється він за допомогою ручного або потрібного приводу, що не так зручно, як управління пультом, але, тим не менш, не становить особливих труднощів. Багато в чому сучасні гідравлічні керуючі системи є більш зручними і розвиненими в технологічному плані.

 
Виготовляються столи хірургічні з використанням високоякісних, екологічно чистих матеріалів, які легко дезінфікуються. Каркас виготовляється з міцних сплавів, які можуть витримати велику вагу і забезпечити надійність і безпеку використання таких операційних столів. На сучасних операційних столах також легко і ефективно можна робити рентгенівські знімки.

Вибрати операційний стіл


Залежно від функціональності, універсальності і вузьконаправленності операційних столів, визначається і їх вартість. Наприклад, операційний хірургічний гінекологічний стіл призначений виключно для гінекологічних процедур і операцій, і в інших випадках використовуватися, в силу своєї специфіки, не може, буде коштувати трохи дорожче простого столу.

 
Операційні столи від Польської компанії Famed враховують потреби широкого спектру хірургічних процедур. Стійка конструкція, ергономічний дизайн і широкий набір додаткових аксесуарів гарантують комфортні умови роботи для операційної команди. Столи компанії Famed обладнані вбудованими акумуляторними батареями, які дають можливість здійснити до 30 повних циклів всіх переміщень ложа. Регулювання висоти, поздовжніх і бічних нахилів ложа здійснюються за допомогою електрогідравлічних сервомоторів.

Універсальні операційні столи використовують при: загальній, судинній хірургії, нейрохірургії, кардіохірургії, урології, гінекології, проктології, ларингологии, ендоскопії, лапароскопії, офтальмології, травматології, онкології, пластичної хірургії, стоматології та ін.
Всі столи додатково можна обладнати навісними аксесуарами для всіх типів хірургічних втручань.

 

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2024 Rehamed