Інгалятори

Виводити:
Показані: товарів
(БІОМЕД) Арт: R5578
1
(БІОМЕД) Арт: R1819
1
(БІОМЕД) Арт: R1826
Арт: R7332
(MEDICA+) Арт: R8212
Арт: R7333
2
(БІОМЕД) Арт: R1825
Арт: R8778
(БІОМЕД) Арт: R9529
(БІОМЕД) Арт: R7285
(БІОМЕД) Арт: R1824

Фільтри

Вибір бренда:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Оно согреет даже в самую холодную погоду

Як вибрати електроковдру з найкращими функціями обігріву?

Купити компресорні інгалятори в Києві, Дніпрі та інших містах України.

Інгалятор (небулайзер) - це спеціальний пристрій, за допомогою якого лікарський розчин перетворюється в аерозоль. Під час використання інгалятора відбувається доставка лікарського засобу безпосередньо в дихальні шляхи людини. І як результат - лікування кашлю і таких важких захворювань, як бронхіальна астма або запалення легенів, відбувається значно ефективніше.
 
 
У нашому інтернет магазині ви можете придбати високоякісне обладнання за самою вигідною ціною в Україні - це небулайзер Бродовського, компресорний інгалятор Біомед, ультразвуковий інгалятор на два пацієнта, компресорний інгалятор для аерозольної терапії, ультразвуковий небулайзер.
 
Інгалятор купити з доставкою
 
Ультразвукові інгалятори (або небулайзери) здійснюють перетворення лікарської рідини в аерозоль за допомогою високочастотної вібрації п’єзоелектричних кристалів. У компресорних інгаляторів в камеру розпилення повітря подається за допомогою компресора.
 
 
Небулайзер компресорний
 
Компресорний небулайзер Бродовського, який ви можете купити в нашому магазині, здатний стискати повітря і перетворювати лікарський засіб в аерозольний дрібнодисперсний туман, з подальшим застосуванням його для інгаляційного лікування пацієнтів.
Наш інтернет магазин - це відмінне співвідношення «ціна-якість».

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed