Аудіометри

ТОВАРИ РОЗДІЛУ

Арт: R1506

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Профессиональное оборудование и запчасти для стоматологического кабинета

Якісне обладнання - запорука успіху стоматологічної клініки. Від якості медичного обладнання залежить успіх лікаря. У нашому інтернет-магазині є все для ведення лікарського прийому.

Аудіометри купити

 

Аудіометр - електроакустичний прилад, призначений для вимірювання гостроти слуху людини. Він дозволяє визначити поріг сприймаємої сили звуку. Процедура відбувається методом розміщення у вусі пацієнта зонда аудіометру, який видає звуки різної сили (до 125 дБ) і висоти (до 8 000 Гц). З його допомогою вдається визначити рівень мінімальної інтенсивності звуку, при якій він ледь сприймається вухом. В результаті проведених випробувань аудіометр екстраполюють отримані результати на аудіограму, в числові дані або текст. Аналіз отриманих даних дозволяє зробити висновки про відповідність слуху певній нормі, або про ступінь його зниження.
 
 
Найбільш поширений вид приладу для вимірювання рівня слуху пацієнта - це поліклінічний аудіометр. З його допомогою вдається проводити скринінгові дослідження гостроти слуху швидко і ефективно. Скринінгові аудіометри здійснюють проведення тільки тональної аудіометрії, тобто встановлює тільки поріг чутності.
 
 
Застосовують діагностичні аудіометри в більшості випадків, в спеціалізованих клініках, медичних центрах або профільних відділеннях лікарень. За допомогою клінічного аудіометру здійснюють проведення не тільки тональної, але і мовної аудіометрії, яка, за допомогою спеціальних мовних тестів, дозволяє визначити рівень розпізнавання пацієнтом мови. Клінічні аудіометри проводять вимірювання не тільки по повітряній, а й по кістковій провідності.
 
 
Завдяки простоті і зручності застосування сучасних аудіометрів, вони дозволяють виробляти аудіальні тести швидко і точно, при цьому, вік пацієнта не має значення. Дослідження можуть проводиться і в стаціонарних умовах, і на виїзді. Отримані в результаті досліджень дані можна надавати в друкованому вигляді, або ж передавати на комп’ютер для подальшого аналізу, систематизації та зберігання.
 
 

У нашій компанії можна купити аудіометр будь-якого типу і виробника: MAICO, MADSEN і Іпедансметри . Новинкою серед подібного обладнання є аудіометри для новонароджених. У нашому інтернет магазині можна знайти прилади провідних виробників, які спеціалізуються на виготовленні медичної техніки для скринінгових досліджень.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed