Масажне обладнання

ТОВАРИ РОЗДІЛУ

(Casada) Арт: R7889
(Casada) Арт: R10025
7
(Casada) Арт: R0042
1
(US MEDICA) Арт: R4937
(Casada) Арт: R8670
1
(Casada) Арт: R6728
2
(US MEDICA) Арт: R5197
2
(US MEDICA) Арт: R5202
1
(US MEDICA) Арт: R5205

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Массажер для ног - это легкость вашей походки

Для покращення кровотоку в ногах бажано користуватися масажними пристроями вранці, перед денний навантаженням, і ввечері - перед сном. Щоб нам було легко і зручно доглядати за своїми ногами, були розроблені масажери для ніг.

 

Купити масажне обладнання Київ, Харків, Одеса - великий вибір за низькими цінами

Масажер – для чого він потрібен?
Ця стаття розширить ваші пізнання про свій організм, розповість просто про складні речі і дозволить зрозуміти кілька простих правил, дотримання яких позбавить вас від майбутніх проблем зі здоров’ям.
 

Все наше тіло в прямому і переносному сенсі тримається на хребті. Від його стану напряму залежить здоров’я всього організму і правильність функціонування внутрішніх органів.
Часто люди вважають, якщо хребет не болить - він здоровий, але зазвичай не все так райдужно - більшість проблем з хребтом мають приховану форму. Тому загальне правило, що захворювання краще не допустити, ніж лікувати, можна застосувати і тут - профілактичними методами можна уникнути безлічі проблем.
Щоб усе це було більш зрозумілим - варто трохи зупинитися на будові хребта.


 

Основу жорсткості в хребті утворюють хребці, вони несуть основне силове навантаження. Між собою хребці стикуються через пом’якшуючі міжхребетні диски, що надають хребту гнучкість і рухливість.
У будь-якому положенні тіла, крім лежачого, ці м’які диски приймають на себе навантаження від ваги тіла людини і виступають у ролі амортизаторів. Але, як відомо, де тонко - там і рветься, і м’якість цих дисків призводить до того, що з часом вони деформуються від нерівномірного тиску хребців і можуть защемляти проходять поруч нервові закінчення, або «видавлюватиметься» в грижу.

 

Від підняття важких речей, і навіть під власною вагою людини, міжхребетні диски можуть розплющуватися, що веде до більш щільного примикання хребців один до одного, погіршення гнучкості та амортизації хребта, а найстрашніше - до ущемлення корінців нервів, які пронизують хребці. Ці нервові закінчення безпосередньо керують роботою всіх внутрішніх органів, і навіть незначного тиску на них буде достатньо, щоб пов’язаний з даним нервом орган став працювати на третину гірше, а якщо тиск на нервовий корінець ще трохи підсилити - це може привести до оніміння кінцівок.
Бувають ситуації, коли защемлення корінця нерва в хребті веде до різкого падіння слуху чи зору. І тоді без розуміння справжньої причини такого погіршення можна довго і наполегливо лікувати очі або вуха без будь-якого навіть натяку на одужання.
Щоб не доводити ситуацію до критичної, яка вимагає оперативного втручання, найкращим засобом профілактики є навколохребцевий масаж, який так само в першу чергу пропонують і в сучасних медичних центрах, як можливість без операції позбутися хребетної грижі.
До захворювань хребта може наводити безліч чинників - сидяча офісна робота, відсутність регулярного фізичного навантаження і елементів гімнастичних вправ, часті поїздки - все це призводить до дисбалансу хребетних м’язів і як наслідок - до застійних явищ в околопозвоночних тканинах. А при застої ці тканини перестають бути провідниками поживних речовин для міжхребцевих дисків, своєрідного мастила для них, без якої диски втрачають свою еластичність, швидше зношуються і пошкоджуються.

 

Підживлення для хребта
Максимально продовжити «життя і здоров’я» міжхребцевих дисків допомагає їх правильне підживлення і масаж. Запорукою правильного підживлення дисків є чиста вода в раціоні людини. Важливим є і вживання желейних продуктів - холодцю, різних видів желе з фруктів - такі продукти необхідні для нормального функціонування хрящів і суглобів. Для зміцнення хребців підходять ті ж продукти, що і для загального зміцнення кісткової маси - їжа багата кальцієм (сир, риба).
Як вже говорилося раніше, якщо проблеми в спині поки не відчуваються - це не означає, що їх там немає або що вони незначні.
Тому крім правильного харчування необхідно регулярно здійснювати навколохребцевий масаж. І якщо болі в спині вже набули регулярний і гострий характер, то без спеціального медичного масажу вже не обійтися, а от в профілактичних цілях цілком можна обходитися і самому.

 

Рішення є!
Звичайно ж, важко уявити як можна самому собі вручну повноцінно промасажувати навколохребцеву область. Прекрасною підмогою в даному випадку є пропоновані масажери.
Їх принцип роботи простий і аналогічний діям професійного масажиста - вони механічно масажують і розминають м’язи та м’які тканини близько хребта, при цьому не торкаються його самого. В результаті такого впливу усуваються всі застійні явища, кров починає нормально циркулювати і доставляти поживні речовини до міжхребцевих дисків, що приводить до відновлення їх нормального функціонування і регенерації.
Найкращий час для профілактичного масажу - незадовго до сну. Випивши чистої води, зробивши навколохребцевий масаж, потрібно прийняти горизонтальне положення і, бажано. заснути - ефект відновлення і підживлення для спини буде максимальним.
Варто відзначити і ще кілька переваг власного масажера - він може бути вашим вірним помічником вдома, на роботі і навіть у машині (завдяки можливості підключення через прикурювач), відповідно, вам не потрібно планувати зустрічі з масажистом і прилаштовуватися до нього під певний час чи місце проведення масажу.

 

Ми пропонуємо вам лише перевірені часом надійні німецькі масажери, які не один рік будуть дбати про ваше здоров’я. Ви можете вибрати на свій смак - масажні матраци, накидки і подушки.
Телефонуйте нам, і ваша спина зітхне з полегшенням!

 

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2024 Rehamed