Електроскейти

Виводити:
Показані: товарів

Фільтри

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Выбираем электроскутер

Гід для того, хто надає перевагу екологічно чистому транспорту.

Електроскейти 

Електроскейт - це унікальний сучасний вид транспортного засобу, головні особливості якого - компактність, зручність пересування та неймовірні відчуття, що виникають в процесі його використання.
 
Це ідеальний засіб пересування для тих, хто веде активний спосіб життя і для тих, хто не бажає оформляти водійські права. Його зручно взяти з собою, і дістатися на ньому можна куди завгодно - на навчання, на зустріч з друзями, в кафе, на роботу та інше. У громадському транспорті ваш електроскейт нікому не завадить, легко поміститься в автомобілі.
 
Головна відмінність його від звичайного скейта - це, зрозуміло, наявність електродвигуна і акумулятора, які знаходяться в спеціальній вологонепроникній коробці. Завдяки цьому, електроскейт може використовуватися під час дощу, так як легко долає калюжі.
 
Електроскейт можна використовувати в якості щоденного особистого засобу пересування, а також для розваг і активного дозвілля.
 
Навчитися їздити на електроскейті може кожен, це не складно. До того ж, електроскейт гарантує високу швидкість пересування, максимальний комфорт і надійність.
 
До електроскейту додається пульт дистанційного управління - управління з ним стає набагато зручнішим і простішим. Досить натиснути на потрібну кнопку і регулювати швидкість, звичайно, докладаючи при цьому координацію рухів тіла.
 
Вибираючи електроскейт в нашому інтернет магазині, зверніть увагу на потужність двигуна, максимально можливу швидкість, вантажопідйомність моделі, рекомендовану вікову категорію, час роботи без підзарядки. Уважний підхід при покупці цього транспорту дозволить вам зробити відмінне придбання для себе або в подарунок близькій людині.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed