Обігрівачі ЕКО

ТОВАРИ РОЗДІЛУ

(Екостар ) Арт: R9060
1
(ENSA) Арт: R4860
(ENSA) Арт: R5980
(ENSA) Арт: R5981
1
(ENSA) Арт: R4851

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Оно согреет даже в самую холодную погоду

Як вибрати електроковдру з найкращими функціями обігріву?

Обігрівачі  для дому купити

 

Комфортне життя асоціюється у нас теплом. Але системи центрального опалення часто працюють недостатньо ефективно. Сьогодні вже ніхто не бажає залежати від того, коли почнеться опалювальний період. До того ж сезонним робітникам і дачникам доводиться жити в приміщеннях, які не мають опалення. І для того, щоб забезпечити температурний комфорт, не давати своєму організму замерзнути і застудитися, вам можуть допомогти різні обігрівальні прилади.
 
У нашому інтернет магазині представлені різноманітні обігрівачі для дому:
 
 - терморегулятори,
 
 - нагрівальні обігрівальні панелі Ensa,
 
 - обігрівачі карбонові,
 
 - конвектори ENSA (конвективно-інфрачервоні обігрівачі),
 
 - інфрачервоні обігрівачі ТМ БіЛюкс
 
 - і кращий обігрівач в світі - інфрачервоний PTC обігрівач із зволожувачем і очищенням.
 
Кожен може підібрати собі той, який створює максимально комфортні умови.
 
Сьогодні одним з найбільш ефективних шляхів у вирішенні питання обігріву приміщення є додатковий обігрівач. І електричний інфрачервоний обігрівач - це саме той пристрій, що буде оптимальним вибором для багатьох ситуацій. Інфрачервоні обігрівачі електричні - прекрасна альтернатива більш звичним масляних радіаторам і конвекційним обігрівачам.
 
У нашому медичному інтернет магазині ви можете купити інфрачервоні обігрівачі з зволожувачами і екологічні карбонові обігрівачі для будинку - найсучасніші і високотехнічні моделі за дуже вигідною ціною.
 
Карбоновий обігрівач - це новий вид інфрачервоних обігрівачів, які себе також добре зарекомендували. Але головною перевагою карбонових обігрівачів є те, що тепло практично миттєво починає надходити відразу ж після включення апарату. Ви можете вибрати в нашому інтернет магазині як вертикальну, так і горизонтальну модель обігрівача. Всі моделі абсолютно безпечні, так як лампа захищена гратами, при падінні, нахилі або перегріві обігрівач відключається автоматично, швидко охолоджуючись.
 
Карбонові електричні обігрівачі, представлені в нашому магазині, здатні зігріти майже моментально і людину, і предмети навіть на відстані до 3-4 метрів. При цьому використовується невелика потужність.
 
Наше обладнання дуже зручне і комфортне, тому що не вимагає додаткового монтажу, прості в  установці, працюють безшумно, мають стильний зовнішній вигляд, а деякі моделі використовуються в якості нічника, так як обігрівач красиво світиться в темряві.
 
У нашому медичному інтернет магазині ви можете придбати інфрачервоні і карбонові обігрівачі для дому за найкращими цінами в Україні. Наші професійні менеджери нададуть вам всі необхідні консультації.

 

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed