Зарядні станції

Виводити:
Показані: товарів
Арт: R9527
(EcoFlow) Арт: R8680
(EcoFlow) Арт: R10319
(EcoFlow) Арт: R8585
(EcoFlow) Арт: R8586
(EcoFlow) Арт: R8681
(EcoFlow) Арт: R9144
(EcoFlow) Арт: R9026

Фільтри

Вибір бренду:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Портативні електростанції

Кращі портативні електростанції знижують потребу в генераторах, що працюють на паливі, і відколи з’явилися перші прототипи, вони досягли величезних успіхів.

Портативні зарядні станції для дому

Портативні зарядні станції Ecoflow, Jackery, BLUETTI - це екологічно чисті інноваційні джерела живлення, які сьогодні є найкращою альтернативою вже звичним нам генераторам дизельним та бензиновим.

Переносні зарядні станції можуть використовуватись у найрізноманітніших сферах: 

У нашому каталозі ви можете підібрати сучасне обладнання EcoFlow, яке призначене  для побутового користування (RIVER) або застосовуються у промислових масштабах (DELTA), а саме 

Все це обладнання надає безперебійний доступ до електроенергії будь-де, і, що важливо - потужно, системно, економічно і екологічно. Завдяки портативним електростанціям ви зможете максимально якісно оптимізувати робочі місця та значно заощадити кошти. 

Як вибрати зарядну станцію для дому

Домашні генератори (батареї, зарядні станції) поділяються за потужністю. Якщо ви плануєте під’єднувати невелику кількість побутових приладів (чайник, телефон тощо), то вам підійде зарядна станція на 210-500 Вт (до 1000 Вт), якщо мова йде про довгострокове живлення багатьох приладів, або підключення обладнання з великим піковим навантаженням, краще розглянути варіанти більшої потужності (3000-5000 Вт).

Ще одним важливим показником є пікова потужність. Вона має значення, коли ви підключаєте такі прилади, як пилосос, газонокосарку, дрель чи пилку. Дане обладнання у кілька раз збільшує навантаження на енергосистему, тому ваша зарядна станція повинна витримувати такі пікові перевантаження.

Скільки циклів у домашній зарядній станції

Портативні генератори мають різні характеристики, у тому числі, і кількість циклів повної зарядки. Є батареї, які мають 500-600 циклів зарядки, є такі, які прослужать 3000-3500 циклів.
Також, зарядні станції можуть підключатися до додаткового обладнання, яке збільшує експлуатаційні характеристики товару: це можуть бути додаткові генератори, додаткові акумулятори та навіть сонячні панелі.

Автономна електростанція: зарядна станція + сонячні панелі

Блискуче рішення для будинку чи кемпінгу – купити зарядну станцію, сонячні панелі або сонячні генератори. Таке обладнання представлено на нашому сайті, тому вибір зробити буде легко. Кілька брендів мають відповідні позиції у своєму асортименті – наприклад, Jackery (США) та Bluetti.

Такий набір зробить енергопостачання автономним, ви не будете залежати від міських електромереж чи перейматися без доступу до мережі навіть у подорожі. Сонячна батарея перетворює енергію на постійний струм, що буде живити зарядну станцію. Хоча всі зарядні станції обладнані і виходом до звичайної розетки, щоб заряджати їх від мережі, але і можливість живлення від сонячної енергії також існую та дає відмінний результат.

Характеристики портативних зарядних станції

Оскільки портативні зарядні станції представляють собою достатньо технологічне обладнання, то і характеристики мають різні. У кожного виробника зарядні станції представлені широким асортиментом товарів різної потужності, з різною кількістю портів, з можливістю підключати додаткове обладнання, різною вагою та додатковими технологіями по типу X – Boost, що дозволяє витримувати велике пікове навантаження.

Наприклад, зарядна станція EcoFlow DELTA має наступні характеристики:

У чому вигода від покупки домашнього генератора

Незалежне енергоживлення являється нормою на Заході чи у Штатах, там більшість домогосподарств мають генератори, які працюють на бензиновому чи дизельному паливі, а сучасні моделі зарядних станцій мають живлення від мережі чи сонячних батарей. З такими зарядними станціями можна сміливо йти в похід, на риболовлю, облаштовувати кемпінг чи мати гарячий чай вдома, коли вимкнулось світло.
Для України таке обладнання ще поки трохи нове, тому і викликає запитання та складнощі у виборі. Але з кожним днем популярність портативних домашніх зарядних станцій і сонячних генераторів зростає. Це значить, що вже не так страшно залишитись без світла – буде змога підживити холодильник, телефон, електрочайник та інше необхідне побутове обладнання.

Ціна зарядних станцій для дому

Купити зарядну станцію для дому вигідно – не складно. Головне обрати інтернет магазин з широким асортиментом, офіційною гарантією та товари, всіма належними сертифікатами якості та грамотною консультацією менеджерів. Стосовно такого важливого параметру, як ціна на домашню зарядну станцію, то слід сказати, що в Україні представлені кілька відомих світових брендів і вони притримуються антидемпінгової політики, тому дистриб’ютори пропонують товари по однаковим цінам. В основному ціна залежить від потужності та характеристик товару. Наприклад, Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 коштує близько 17 000 грн. А Портативна станція живлення BLUETTI EP500 (5100Ват) – 210 000 грн.

Тож, якщо ви визначились з кількістю приладів, які будете підключати до батареї та потужністю, яка задовольнить ваші потреби, вибір стає зовсім не складний. Всі товари, представлені у цьому розділі мають сертифікати відповідності, офіційну гарантію 24 міс, інструкцію та найвищу європейську якість.

Якщо у вас є питання стосовно такого обладнання, телефонуйте нам, наші професійні менеджери проконсультують вас, щоб ви легко могли розібратись у великій кількості інноваційних зарядних станцій Ecoflow, BLUETTI і сонячних генераторів Jackery. З нами ви зможете займатись своїми звичними справами навіть при аварійному вимкненні електропостачання. 
Доставка здійснюється по всій Україні. У містах, де є наші магазини, можливий самовивіз.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed