Тренажери для реабілітації

ТОВАРИ РОЗДІЛУ

(Lojer) Арт: R9250
(h/p/cosmos) Арт: R10572

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Новинки магазина: реабилитационное оборудование MIRID

Для облаштування реабілітаційних центрів і клінік, а також для приватного застосування.

Тренажери для реабілітації

Тренажери для реабілітації спеціально розроблені для профілактики різних захворювань, оздоровлення та відновлення організму людини загалом після операції чи травми будь-якого ступеня важкості. Вони здійснюють фізіотерапевтичну дію та є незамінною складовою ефективного курсу лікувальної фізкультури. Тренажери для реабілітації мають спеціальну конструкцію, яка дозволяє враховувати всі особливості та можливості у пересуванні людиною, яка має функції опорно-рухового апарату. Враховуючи це, всі тренажери оснащені спеціальними обмежувачами силового навантаження та амплітуди руху. Також вони мають інші параметри, використання яких дозволяє полегшити заняття до необхідного та максимально безпечного рівня у процесі використання.
 

Фізіотерапевтичні тренажери діляться на тренажери активного і пасивного типу, або включають функцію вибору того чи іншого варіанту тренувань. Ця особливість дозволяє користуватися тренажерами людям із різними фізичними можливостями.
 

Купити тренажер для відновлення

Застосовуються тренажери для реабілітації та відновлення при різних захворюваннях та порушеннях діяльності опорно-рухового апарату. Вони незамінні для людей, які потребують відновлення м’язового тонусу, покращення роботи серцево-судинної та дихальної системи, реабілітації після складних операцій, інфаркту міокарда тощо.
 
Існують також тренажери, спеціально розроблені для реабілітації та відновлення дітей, підлітків та юнаків. Тренажери можуть бути як для певного віку, так і для всіх категорій людей. У другому випадку такі тренажери мають різні регулятори, що настроюються, це робить їх придатними для всіх.
 
Тренажери також можуть ділитися на різні типи залежно від того, на які частини тіла людини він здійснює вплив: спину, нижні чи верхні кінцівки тощо. Тренажери також можуть бути комплексними – такими, що дають можливість після певних налаштувань тренувати будь-які частини тіла.

У будь-якому випадку, використання тренажерів для реабілітації в домашніх умовах, або ж у клініках, реабілітаційних центрах чи інших медичних закладах, дозволяє досягти високих фізіотерапевтичних результатів та, відповідно, покращити своє здоров’я та самопочуття.

Придбати тренажер для реабілітації за вигідною ціною у нас на сайті!

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed