Обладнання для гідротерапії (Україна)

ТОВАРИ РОЗДІЛУ

(ТМ Polypromsyntes) Арт: R4979
(МІТ) Арт: R4669
1
(ТМ Polypromsyntes) Арт: R4972
2
(ТМ Polypromsyntes) Арт: R4969
(ТМ Polypromsyntes) Арт: R4975
(ТМ Polypromsyntes) Арт: R4970
(ТМ Polypromsyntes) Арт: R4978
(ТМ Polypromsyntes) Арт: R5704
(ТМ Polypromsyntes) Арт: R4983
(ТМ Polypromsyntes) Арт: R4977
(ТМ Polypromsyntes) Арт: R7190
(ТМ Polypromsyntes) Арт: R4973

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Как выбрать бальнеологическую ванну?

У нас можна купити бальнеологічну ванну, яка допоможе вам помітно покращити загальне самопочуття, впоратися з безсонням, хронічною втомою, стресом та іншими проблемами.

Обладнання для гідротерапії (Україна)

 

Гідротерапія - це комплекс косметологічних і медичних процедур, спрямованих на профілактичні, лікувальні, естетичні та реабілітаційні цілі.
 
До таких процедур входить зовнішнє застосування водопровідної, річкової, дощової або озерної води у вигляді холодних і гарячих душів / ванн, а також водні укутування, обливання і обтирання.
 
Гідротерапія - це давня процедура, яка має омолоджуючі лікувальні ефекти, вона сягає своїм корінням в далеку античність: адже в багатьох віруваннях і міфах вода була наділена цілющою божественною силою.
 
Гідротерапію використовують для лікування і профілактики різних захворювань, таких як, наприклад, головні болі, застуда, артрит, проблеми з шлунком, депресія, проблеми з м’язами, зв’язками, нервами, стрес, розлад сну та інше. Крім того, гідротерапія корисна для загального поліпшення здоров’я і релаксації.
 
Водолікування може бути представлено такими видами процедур, як душ, ванна для гідромасажу (джакузі), гідрокінезотерапія, термальне водолікування, бальнеотерапія, лікування мінеральною водою, обливання, а також сауни і парні.
 
У нашому інтернет магазині у вас є можливість придбати сучасне обладнання для гідротерапії за найвигіднішою ціною в Україні.
 
До ваших послуг: ванни бальнеологічні, обладнання для ПМВД і грязелікування, а також душові установки.
 
 
Наші об’єкти:

    

 

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed