Барокамери

Виводити:
Показані: товарів
(OxyHealth) Арт: R6192
(OxyHealth) Арт: R6191
(Sechrist) Арт: R10092
(OxyHealth) Арт: R6189
(OxyHealth) Арт: R6193
(OxyHealth) Арт: R6190

Фільтри

Вибір бренду:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Как выбрать концентратор кислорода по выгодной цене

Не пропустіть максимальне зниження цін на найпопулярніші моделі концентраторів кисню для домашнього застосування.

Наша компанія Rehamed є ексклюзивним і офіційним дилером американської компанії OxyHealth на території України!


Барокамера - це медичний пристрій, в якому у герметичних умовах створюється підвищений тиск кисню. Барокамеру ще називають кисневої капсулою, оскільки зовні вона нагадує капсулу і має простір, що герметично закривається.
 
Призначення барокамери: насичення нашого організму киснем за рахунок подачі його тиском вище атмосферного.
 
Барокамери OxyHealth (США) - це унікальна можливість застосування інноваційних наукових розробок в лікуванні і профілактиці різних захворювань, при реабілітації після травм і хвороб опорно-рухового апарату, для поліпшення косметологічного ефекту, для підвищення витривалості спортсменів, загального зміцнення всього організму.
 
Барокамери OXYHEALTH, які ви тепер можете купити в нашому магазині, - це єдині в світі портативні пристрої, застосування яких було схвалено Міжнародним Олімпійським Комітетом.
 
Підвищення вмісту кисню в крові - є основою лікувального ефекту баротерапії. Принцип роботи цих пристроїв полягає в елементарних законах фізики: в підвищеному розчиненні газів в крові і міжтканинної рідини, з подальшим їх витісненням з організму. Проводиться нормалізація енергетичного балансу, регуляція функціональної та метаболічної активності клітин, руйнування токсичних метаболітів і, що важливо, активується імунна система.
 
Ефект від застосування барокамер - досить широкий:
Всі барокамери OxyHealth виготовлені з безпечних гіпоалергенних матеріалів, мають сертифікат FDA (USA). Всі комплектуючі OxyHealth виробляються в Каліфорнії з 2000 року і відповідають суворим стандартам якості США. Завдяки чудовій якості барокамер OxyHealth виробник надає гарантію на всі блоки / комплектуючі - 5 років!

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed