Ходунки, ролери

Виводити:
Показані: товарів
1
(OSD) Арт: R7237
(OSD) Арт: R8824
(OSD) Арт: R6477

Фільтри

Вибір бренду:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Новинки магазина: реабилитационное оборудование MIRID

Для облаштування реабілітаційних центрів і клінік, а також для приватного застосування.

Ходунки для інвалідів купити


Від можливості отримати травму, на жаль, ніхто не застрахований. Період відновлення після переломів кінцівки тривалий і вельми не простий. Щоб відновилися рухові здібності має пройти немало часу, та й праці необхідно докласти чимало. Людина повинна активно розробляти поламану кінцівку, приймати необхідні процедури, займатися лікувальною гімнастикою. Щоб полегшити стан хворого, допомогти йому реабілітуватися після травми фахівцями в галузі медицини розробили спеціальні пристосування - ходунки.
 

Ходунки для літньої людини

Використовуючи їх, людина здатна переміщатися по кімнаті або по вулиці, йому легше зберігати рівновагу, при цьому навантаження на хворий орган мінімізується. Ми пропонуємо ходунки всілякої конструкції - складні і нескладні, регульовані по висоті, на коліщатках. Купити ходунки за доступною ціною можна на сайті магазину. Всі моделі виробляються з надлегких матеріалів, вони зручні, оснащені нескользкими ергономічними ручками. Ходунки для інвалідів, дітей з ДЦП більш ефективна альтернатива звичайним милиць. Також ходунки - надійний засіб опори для літніх людей, з якими вони будуть комфортно прогулюватися і відчувати себе впевненіше.

 

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed