Обладнання для дітей з ДЦП

Виводити:
Показані: товарів
(Норма-Трейд) Арт: R7317

Фільтри

Вибір бренду:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Новинки магазина: реабилитационное оборудование MIRID

Для облаштування реабілітаційних центрів і клінік, а також для приватного застосування.

Обладнання для дітей з ДЦП

Мами та тата завжди з нетерпінням чекають, коли їхня дитина навчиться сидіти, зробить перший крок, почне ходити. Але деяким батькам, коли дитину діагностують ДЦП, не судилося побачити, як дитина ходить. І хоч сучасна медицина поки що не в змозі дитини з таким захворюванням поставити на ноги, зате це можуть зробити спеціальні пристрої – вертикалізатори та ходунки. Це означає, що батьки дитини з ДЦП все ж таки зможуть радіти першим крокам їхнього малюка, нехай навіть за допомогою особливого обладнання. І це велика радість.

Ходунки для дітей із проблемами опорно-рухового апарату майже нічого спільного не мають із звичайними дитячими ходунками. Безумовно, виробники намагаються прикрасити їх веселими малюнками, оформити і в яскравих кольорах, проте конструкція таких апаратів досить химерна, іноді складна.

Практично всі ходунки для дітей із ДЦП мають колеса, які забезпечують легкість пересування. Такі ходунки ще називають ролаторами. Використання таких ходунків розвиває навички ходьби, попереджає порушення постави, запобігає деформації суглобів та стоп.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed