Топ продажів! Зарядна станція Oukitel P2001E 4000W/2000Wh EU (3500 циклів >80%)! Поспішайте, кількість товару обмежена!

Медтехніка - медичне обладнання
вул. Успенська вул. Кооперативнавул. Д. ДудаєваВідділення НП №1

skype:

osdmanager2

Пульсоксиметри та термометри

Виводити:
Показані: товарів
Арт: R8425
(HEACO (Англія)) Арт: R8456
(БІОМЕД) Арт: R8383
(БІОМЕД) Арт: R8646
(HEACO (Англія)) Арт: R1972
Арт: R8372
Арт: R8373
Арт: R8374

Фільтри

Вибір бренда:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Пульсоксиметр знає, скільки кислороду в крові

Головна мета пульсоксиметра - відстежувати рівень насичення крові киснем і частоту пульсу, що може допомогти при багатьох хронічних захворюваннях у дітей і дорослих, особливо серцево-судинних.

Пульсоксиметри купити в Україні

Пульсоксиметри - це прилади, які призначені для вимірювання насиченості капілярної крові киснем (рівня сатурації). Покази цих пристроїв необхідні для підбору і контролю режиму проведення оксигенотерапії. Тобто, за своєю суттю пульсоксиметр є неінвазивний датчиком, за допомогою якого здійснюється кількасекундне вимірювання методом одягання його на палець. Для людей, які регулярно використовують кисневі концентратори в домашніх умовах, ці прилади є невід’ємним елементом ефективного виконання комплексу процедур оксигенотерапії.

Види пульсоксиметрів

Існують різні моделі пульсоксиметрів, які між собою відрізняються розмірами (від самих мініатюрних до стаціонарних) та функціональними можливостями (здійснення багатогодинного запису параметрів сатурації в пам’ять апарату і її подальша розшифровка на комп’ютері).

Ці медичні прилади характеризуються високою точністю вимірювань. З їх допомогою діагностуються різні захворювання дихальних шляхів. Застосування пульсоксиметра не вимагає спеціальних умов.

Принцип дії пульсоксиметра

Технологія вимірювань виглядає приблизно наступним чином:

Промінь світла проходить через кровоносні судини до фотодетектори. Частина світлового потоку під час руху поглинається тканинами. На величину поглинання впливає рівень насичення крові киснем. Зміни кольору крові по ходу проходження світлового променя фіксуються фотодетектором, отримані дані обробляються мікропроцесором і виводяться на дисплей.
 

Переваги застосування пульсоксиметра:

Використання пульсоксиметра не вимагає спеціальних знань, оскільки прилад досить простий в експлуатації.

Пальчиковий пульсоксиметр

Пульсоксиметр пальчиковий - зручний медичний прилад, який використовується для контролю рівня кисню в крові і частоти серцевих скорочень. Цей компактний і легкий апарат допомагає точно та швидко провести аналіз в домашніх умовах. До того ж, для отримання необхідних даних для лікування не потрібно брати кров: прилад фіксують на пальці і дізнаються результат протягом 5-20 секунд.

Як правильно користуватися пальчикових пульсоксиметром?

Простота і зручність - головна перевага при використанні пульсоксиметра на палець. Для отримання результату достатньо:

Рекомендації при виборі пульсоксиметра

Купити пальчиковий пульсоксиметр в нашому інтернет-магазині можна як зі стандартною функціональністю, так і з розширеними можливостями.

Всі представлені моделі нашого каталогу відрізняються наступними характеристиками:

Яку модель пульсоксиметра ви б не обрали, необхідно пам’ятати, що саме за допомогою цього невеликого приладу ви зможете виконувати одноразові вимірювання або здійснювати постійний моніторинг рівня сатурації, відстежуючи результативність проведеної кисневої терапії.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Медтехніка. Здорове життя