Електросамокати

Виводити:
Показані: товарів
2
(Ninebot) Арт: R6816
(Ninebot) Арт: R8510
(Ninebot) Арт: R8511
1
(Ninebot) Арт: R8506
Арт: R7983
1
(Ninebot) Арт: R8512
2
Арт: R7076
1
(Ninebot) Арт: R8509
Арт: R7984
(Ninebot) Арт: R8157
(Ninebot) Арт: R8508
(Xiaomi) Арт: R7095
(Ninebot) Арт: R8507

Фільтри

Вибір бренду:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу ТОП 5: найкращі електросамокати та електроскутери

Попри брак пального та черги на АЗС, пересуватись містом треба, і робити це хочеться комфортно та швидко. Ми мріємо про швидке відновлення країни. Тому, надіємось, вам буде цікаво дізнатись про новинки електротранспорту.

Електросамокати

Електросамокат - це такий вид транспорту, який підходить і дітям, і дорослим. Цілком можна сказати, що електросамокати - це універсальний транспорт всіх поколінь!
 
Перевага цього виду транспорту перед іншими - в простоті використання: увімкнув двигун і поїхав. Такий транспорт має легку вагу, як правило, в межах 10-30 кг, який залежить від акумулятора і потужності електродвигуна. А його компактність дозволяє зберігати самокат в невеликих житлових приміщеннях, або брати із собою в подорожі в багажнику автомобіля.
 
Якщо ви любите прогулянки на природі - на дачі або у парку, але вам складно пересуватися або просто не любите довго ходити, то електросамокат стане вашим кращим другом.

 
  

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed