Кардіологія

ТОВАРИ РОЗДІЛУ

(HEACO) Арт: R7483
(Біомед) Арт: R7662

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Профессиональное оборудование и запчасти для стоматологического кабинета

Якісне обладнання - запорука успіху стоматологічної клініки. Від якості медичного обладнання залежить успіх лікаря. У нашому інтернет-магазині є все для ведення лікарського прийому.

Кардіологія, купити кардіологічне обладнання в Україні


Кардіологія - це один із самих великих розділів в медицині, основне завдання якого полягає в дослідженні серцево-судинної системи, її будови, розвитку і основних функцій. Не менш важливим завданням кардіології є діагностика та лікування захворювань серцево-судинної та інших систем. Лікування подібних хвороб практично неможливо без якісного і високотехнологічного устаткування.
За допомогою кардіологічного обладнання вдається виробляти ефективне лікування не тільки ішемічної та гіпертонічної хвороб, вроджених або набутих вад серця, але багатьох інших патологічних станів, які можуть стати причиною зупинки серця або неправильної его роботи.
 
Головне завдання кардіолога - це своєчасна і правильна постановка діагнозу за допомогою апаратів для кардіології. Для точної постановки діагнозу необхідно провести комплексну діагностику, враховуючи всі особливості захворювань і те, що патології серцево-судинної системи у багатьох випадках мають досить схожі симптоми.
 
Основними методами діагностики і дослідження захворювань в кардіології є електрокардіографія, фонокардіографія, ехокардіографія і ангіокардіографія. Очевидно, що застосування перерахованих вище методів обов’язково має супроводжуватися використанням спеціальної медичної кардіологічної апаратури. У сукупності кардіологічного обладнання, центральне місце належить електрокардіограф, за допомогою якого проводиться графічна реєстрація явищ, що відбуваються в серці людини в процесі його життєдіяльності. У разі якщо пацієнт опинився в реанімації після, наприклад, аварії, після чого у нього постраждали легені, то крім кардіологічних апаратів доцільним є використання та інших кардіологічних апаратів, наприклад для здійснення дихальної реанімації.
 
Ефективне лікування серцево-судинних захворювань неможливо без якісного і високоточного кардіологічного обладнання. Сучасний діагностичний - це в першу чергу спеціальна апаратура, а вже потім кардіолог, який вміє керувати цією апаратурою та аналізувати її дані.

Наше обладнання:

Пульсоксиметри, Фетальні доплери, Велоергометри і тредмиле, Холтера добового ЕКГ, Дефібрилятори, Монітори пацієнта.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed