Аквадистилятори

Виводити:
Показані: товарів
(Біомед) Арт: R9373
(Біомед) Арт: R9371

Фільтри

Вибір бренду:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Дозиметр радиации - прибор, который должен быть в каждом доме

Хочете вживати тільки корисну і безпечну їжу, пити чисту воду без загрози для здоров’я? Єдиний метод, який здатний попередити про близьке джерело радіації - купити дозиметр радіації.

Аквадистилятор купити у Києві, Одесі, Харкові, Чернігові, Львові

Аквадистилятори – це обладнання, яке використовується для здійснення дистиляції води побутового, медичного та технічного призначення у фармакологічних лабораторіях, клініках, медичних закладах, а також у науково-дослідних інститутах.

Принцип роботи такого обладнання досить простий: з-під крану чи водопроводу вода надходить у котел, де вона проходить необхідне нагрівання та дистиляцію за допомогою електрики. В результаті виходить чиста пара у вигляді дистильованої води.

Все обладнання – дистилятори, аквадистилятори, бидистилятори, водозбірники – як побутове, так і лабораторне, яке пропонує вашій увазі наша компанія, виготовлене з високоякісного матеріалу харчового призначення, має реєстраційне посвідчення МОЗ України, сертифікат якості міжнародного зразка ISO0001:2.

Якщо ви вирішила купити аквадистилятори, ви зможете отримати дистильовану воду з досить низьким вмістом колоїдних, органічних і неорганічних домішок.

У комплект поставки обладнання входить докладна інструкція з експлуатації аквадистиллятора. При необхідності наші професійні співробітники нададуть вам розширену консультацію.

Найкраща ціна на аквадистилятор Київ – лише на нашому сайті.

 

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed