Тумби приліжкові

Виводити:
Показані: товарів
(Біомед) Арт: R8758
(Заповіт) Арт: R8537
(Заповіт) Арт: R0458
1
(Заповіт) Арт: R0457
(Заповіт) Арт: R8536

Фільтри

Вибір бренду:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Популярное медицинское оборудование при COVID-19

Наш магазин забезпечує медичні організації всім необхідним обладнанням, інструментами та витратними матеріалами.

Тумби приліжкові

 

Модельний ряд медичних приліжкові тумб, який представлений в нашому каталозі, досить широкий. Тумби приліжкові виготовляються сьогодні з екологічно чистих сучасних матеріалів, надаючи можливість даному інвентарю як можна довше виглядати новим і служити тривалий час. Це ДСП, пластик, алюмінієві сплави і хромована сталь.

Ми пропонуємо вашій увазі: тумбочки приліжкові (моделі ТП и ТП2) для розміщення їх в лікарнях біля ліжка хворого, універсальні стоматологічні тумби, надліжкові столики та інше. Все обладнання виготовляється з високоякісних матеріалів, наприклад, тумбочки оснащені зручними шафками з дверцятами і не мають гострих виступаючих частин. Стійкість даного устаткування забезпечує гумова опора.
 
Все обладнання, пропоноване нашим інтернет магазином, можна обробляти будь-якими дезінфікуючими засобами. Головні якості пропонованого нашою компанією медичного обладнання є висока якість, довговічність використання, простий, але сучасний дизайн, невелика вага, травмобезпечність і головне - найвигідніша ціна в Україні.
Всі найнеобхідніші предмети для пацієнта будуть завжди під рукою.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed