Хірургія

ТОВАРИ РОЗДІЛУ

(Заповіт) Арт: R9867
(Заповіт) Арт: R9868
(Saeshin) Арт: R9673

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Профессиональное оборудование и запчасти для стоматологического кабинета

Якісне обладнання - запорука успіху стоматологічної клініки. Від якості медичного обладнання залежить успіх лікаря. У нашому інтернет-магазині є все для ведення лікарського прийому.

Апарати для хірургії


З появою апаратів для хірургії поступово традиційні застарілі методи оперування стають менш актуальними.
Завдяки апаратам для хірургії, можливо оперативне втручання без застосування традиційних методик. Широке поширення отримали апарати для хірургії - в області гінекології, онкології, стоматології, нейрохірургії, оториноларингології, косметології та пластичної хірургії, дерматології.


Проведене оперативне втручання за допомогою таких апаратів дає можливість уникнути великої втрати крові у пацієнта і відсутності наслідків післяопераційного періоду, т. т. набряків, больових відчуттів, інфекцій, неестетичних рубців.
 

Так само до числа апаратів для хірургії входять: мікроскопи операційні застосовувані в оториноларингології, офтальмології, коагулятори і радіочастотні електро хірургічні апарати (точніше ніж лазерна терапія), Гемос -ПФ (з одноразовими витратними наборами) призначені для переливання крові. Всі вони розроблені для прискорення і значного полегшення хірургічних процедур.
 

Всі представлені апарати виконані з якісного матеріалу, розраховані на тривалу експлуатацію. Апарати для хірургії зручні і прості у використанні, легко переміщуються, відповідають світовим вимогам.
 

У нашій компанії представлений широкий асортимент апаратів для хірургії застосовуваних у всіх областях медицини, від провідних світових компаній і вітчизняного виробника.

Купити обладнання для хірургії Ви можете на нашому сайті за низькими цінами оптом і в роздріб.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed