Рентгенологія

ТОВАРИ РОЗДІЛУ

(Brightfield Healthcare) Арт: R9020

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Профессиональное оборудование и запчасти для стоматологического кабинета

Якісне обладнання - запорука успіху стоматологічної клініки. Від якості медичного обладнання залежить успіх лікаря. У нашому інтернет-магазині є все для ведення лікарського прийому.

Рентгенологія

У наш час складно собі уявити постановку точного діагнозу без використання традиційних методів рентгенодіагностики. Протезування також дозволяє правильно визначити поширеність патологічних процесів в організмі пацієнта і оцінити ефект, який вдалося досягти в результаті проведеного лікування. Дуже часто для точної постановки діагнозу, рентгенологічне дослідження є найбільш оптимальним і ефективним.
 
 
Сучасні рентгенологічні відділення оснащені новітніми цифровими установками, за допомогою яких вдається оперативно робити високоякісні знімки. Рентгенологічні дослідження проводяться при підозрі на захворювання кісток і суглобів, органів грудної клітки, легенів, м’яких тканин. Також він дозволяє виявити захворювання серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи, жовчної системи, щелепно-лицевої ділянки, ЛОР органів, молочних залоз і ін. Крім рентгенографії органів грудної клітини, відділів хребта, суглобів, придаткових пазух носа, черепа і зубів , можуть здійснюватися спеціальні методи дослідження скроневої кістки, мамографія і т. п.

Рентгенодіагностичні апарати оснащені мультиімпульсними генераторами, які дозволяють кожному пацієнту індивідуально вибирати дозу опромінення. З їх допомогою вдається проводити панорамну зйомку (стандартну і поліпшену), зйомку скронево-нижньощелепного суглоба, синуса, томографію і транстомографію, а також цефалометрію.

 
Всі отримані знімки зберігаються в базі даних, завдяки чому ними можна користуватися в будь-який необхідний час. Мінімальні показники опромінювання в процесі зйомки, сприятливе просторове поширення рентгенівських променів сучасних рентгенодіагностичних установок робить їх максимально безпечними для дослідження дітей.
 
Мобільні рентген апарати, Рентгенівські мамографи, Рентгенплівка, Касети, екрани

 

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2024 Rehamed