Про компанію

Компанія RehaMed  - це компанія нового покоління, компанія - новатор, компанія, котра встановлює нові стандарти сервісу і якості.

Ми почали свою діяльність 23 квітня 2001 року, з тих пір постійно стежимо за сучасними технологіями і науковими досягненнями в сфері медицини, фізіології, біомеханіки і реабілітації. Саме тому ми пропонуємо на ринку України тільки якісні, перевірені, ліцензовані і сертифіковані товари медичним обладнанням; товари для реабілітації; інвалідні коляски; лабораторне обладнання; очищувачі повітря і аквадистилятори. Співпраця з провідними компаніями Європи дозволяє нам вже багато років отримувати від наших клієнтів вдячні відгуки і хороші оцінки нашої роботи!

Наші співробітники постійно проходять тематичні семінари, навчальні майстер-класи і курси підвищення кваліфікації, що дозволяє володіти інформацією про всі товари нашої компанії на найвищому професійному рівні! Ми завжди з радістю відповімо вам на будь-які питання по нашим товарам, надамо повну консультацію і допоможемо визначитися з вибором саме того товару, який потрен саме вам!

Ми прекрасно орієнтуємося в ринку медичного обладнання, стежимо за всіма світовими новинками і відкриттями, і дуже оперативно реагуємо на появу того чи іншого перевіреного апарату або товару. На нашому сайті представлено більше 2500 товарів для здоров’я, медичні та лабораторні апарати, реабілітаційне обладнання та багато іншого, але головне те, що всі ці товари відповідають найвищим стандартам якості, визнаним в світі!

Наша система ціноутворення дуже гнучка і об’єктивна, ми прагнемо задовольнити кожного нашого клієнта, тому готові йти вам на зустріч в будь-якому питанні! Наша служба доставки здійснить в найкоротші терміни, доставивши товар «до дверей«! Телефонуйте нам, ми вас не розчаруємо!

Бажаємо вам здоров’я і довголіття!

Ваш RehaMed!

Наші дипломи

          

 

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

© 2023 Rehamed