Товари для здоров’я OMRON

Виводити:
Показані: товарів
5
(OMRON) Арт: R2614
3
(OMRON) Арт: R2619
4
(OMRON) Арт: R2666

Фільтри

Вибір бренду:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Оно согреет даже в самую холодную погоду

Як вибрати електроковдру з найкращими функціями обігріву?

Товари для здоров’я OMRON

 

З тих пір, як компанія OMRON звернулася до медичної проблематики, став зростати її авторитет в Україні. Адже концепція фірми в області охорони здоров’я полягає в тому, щоб надати людям можливість, не дивлячись на їх хронічні захворювання, вести повноцінне життя.
 
Для цього компанія OMRON розробила прилади, які дозволяють будь-якій людині незалежно від медичної кваліфікації і віку швидко самостійно проводити контроль основних параметрів організму, наприклад, артеріальний тиск, температуру, визначати рівень жирових відкладень інше.
 
На сьогоднішній день OMRON є лідером в розробках і виробництві найширшого асортименту побутової медичної техніки.
 
Корпорація OMRON випускає сучасні товари для здоров’я, такі як, небулайзери - пристрої, що дозволяють лікувати захворювання органів дихання (бронхіальна астма, наслідки тютюнопаління, алергія). Інгалятори OMRON включені в регіональні стандарти лікування бронхіальної астми.
 
Цілком можна сказати, що OMRON оголосив війну астмі, серцево-судинних захворювань і гіпертонії, - найбільш поширених хвороб-супутників людини нашого часу. Не випадково саме OMRON вже протягом декількох років є офіційним спонсором Всесвітньої Ліги гіпертонії.
 
Про високий рівень надійності устаткування компанії OMRON каже гарантія, яку дає компанія на свою продукцію. Наприклад, на тонометри і електромасажери ОМРОН надає гарантію 5 років, на небулайзери, термометри та крокоміри - 3 роки.
 
Високий рівень надійності виробництва та клінічно вивірений алгоритм вимірювання техніки OMRON, визнаний у всьому світі.

 

 

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed