Гінекологічні крісла

Виводити:
Показані: товарів
1
(Заповіт меблі) Арт: R0304
1
(Заповіт меблі) Арт: R0297
1
(СДМ меблі) Арт: R0315
(Givas (Італія)) Арт: R7336
(Туреччина меблі) Арт: R0318
(Givas (Італія)) Арт: R7337
(Туреччина меблі) Арт: R0316
(ТМ Famed (Польща)) Арт: R4991
(Туреччина меблі) Арт: R0317
(ТМ Famed (Польща)) Арт: R4989

Фільтри

Вибір бренда:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Популярное медицинское оборудование при COVID-19

Наш магазин забезпечує медичні організації всім необхідним обладнанням, інструментами та витратними матеріалами.

Гінекологічні крісла

 

Сучасні гінекологічні крісла - це спеціалізовані пристрої, які використовуються в медичних центрах і завдяки своїм широким функціональним можливостям дозволяють проводити повноцінне обстеження та хірургічні маніпуляції в умовах малих операційних. Гінекологічні крісла мають велику схожість з кріслами урологічними, тому досить часто вони однаково добре підходять для використання і в першому, і в другому випадках.
 

Крісла мають міцну конструкцію, яка може змінювати форму в залежності від того, в якому положенні потрібно розмістити пацієнтку. Їх м’яка частина виготовлена з високоякісних гіпоалергенних матеріалів, які є екологічно чистими і легко чистячі, що важливо з точки зору гігієни і забезпечення чистоти. Завдяки цьому, пацієнтки можуть відчувати себе більш впевнено і комфортно.
 

Залежно від вартості, комплектація гінекологічного крісла може бути більш-менш багатою. Як додаткова опція до крісла може додаватися зручне кріплення для інструментів і інші додаткові аксесуари, які роблять роботу лікаря максимально зручною.
Гінекологічні крісла випускаються для комплексного використання, а також окремо для проведення оглядів і використання в операційних кабінетах. Гінекологічні крісла для операційних кабінетів мають високу надійність і широку функціональність, легко трансформуються і можуть розміщуватися в різних положеннях. Крісла гінекологічні можуть бути оснащені механічним або електроприводом, завдяки чому їх експлуатація є максимально простою та зручною. Крісла з електроприводом, крім високої функціональності, мають хороший і естетичний вигляд, оскільки є досить компактними не на шкоду функціональності.
 

Гінекологічні крісла з електроприводом мають велику вартість в порівнянні з механічними, однак отримана функціональність варто вкладених грошей. У такій делікатній темі як гінекологія, комфорт пацієнтки багато значить для ефективності огляду і подальшого лікування.

Польська компанія Famed представляє крісла пацієнта зі стійкою і ергономічною конструкцією, гідравлічним та електричним приводами, вони гарантують зручність для лікаря і комфорт для пацієнта. Конструкції стільців виготовлені з нержавіючої сталі, хромованою або покритою порошковим лаком. В окремих конструкціях використовуються пластикові кришки. Оббивка безшовна різних кольорів, легко миється і дезінфікується.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed