Стійка лапароскопічна

Виводити:
Показані: товарів
1
(Заповіт меблі) Арт: R0459

Фільтри

Вибір бренда:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Популярное медицинское оборудование при COVID-19

Наш магазин забезпечує медичні організації всім необхідним обладнанням, інструментами та витратними матеріалами.

Стійка лапароскопічна

 

Будь-яке медичне обладнання потрібно десь розміщувати. Бажано, щоб це було зроблено економічно і компактно. Для цього використовуються стійки.
Лапароскопічна стійка - це медичне обладнання, яке використовується медичним персоналом для розміщення на ній діагностичного обладнання, різних інструментів і медичних приладів.
 
 
Саме лапароскопічна стійка дозволяє одночасно розмістити на ній велику кількість медикаментів, важливих пристосувань і інших медичних аксесуарів. Як правило, стійка лапароскопічна виготовляється в білому кольорі (порошкова емаль), її основа складається з металевого профілю, це є гарантією високого рівня її міцності і, відповідно, довговічності в застосуванні.
 
 
Стійка лапароскопічна, яку ви можете придбати в нашому інтернет магазині, має п’ять полиць і достатньо компактний штатив для розміщення на ньому апаратів ШВЛ.
Стійка, завдяки апаратним коліщаткам, може легко транспортуватися. Зовнішній дизайн лапароскопічної стійки виконаний таким чином, щоб звести до мінімуму ризик травм під час її експлуатації. Вона компактна, має невеликі габарити, при бажанні стійка може бути виконана з урахуванням ваших вимог.
У нашому інтернет магазині ви завжди можете замовити стійки за найпривабливішими цінами і тільки найвищої якості.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed