Матраци функціональні

Виводити:
Показані: товарів
(LOJER (Фінляндія)) Арт: R9197
(LOJER (Фінляндія)) Арт: R9196
(LOJER (Фінляндія)) Арт: R9192
(LOJER (Фінляндія)) Арт: R9193
(LOJER (Фінляндія)) Арт: R9195
1
Арт: R0434
1
(OSD Італія) Арт: R0431
2
(OSD Італія) Арт: R0430

Фільтри

Вибір бренда:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Популярное медицинское оборудование при COVID-19

Наш магазин забезпечує медичні організації всім необхідним обладнанням, інструментами та витратними матеріалами.

Матраци функціональні

Медичні матраци високої функціональності розробляються спеціально для навчальних закладів і націлені на забезпечення комфортного розміщення хворих під час лікування або після травматичної, а також післяопераційної реабілітації. Виробляються медичні функціональні матраци з нетоксичних і неаллергенних матеріалів, які не пропускають вологу і не вбирають запахи. Це вдається досягти завдяки спеціальному покриттю з клейонки або шкірозамінника. Такі матеріали сприяють легкій і простій обробці в процесі чистки, завдяки чому гігієнічна складова знаходиться на найвищому рівні, адже легко дезінфікуюче покриття дозволяє постійно підтримувати максимально чистий стан матраца.

 

Медичні матраци виготовляються з м’яких і пружних матеріалів, які не мають швів і сприяють комфортному розташуванню на них пацієнтів. Ці функціональні матраци мають протипролежневі властивості, вони є ідеальним вибором для пацієнтів, що страждають захворюваннями опорно-рухового апарату, центральної нервової системи, в результаті чого вони ведуть малорухливий спосіб життя, який супроводжується тривалим пасивним перебуванням тіла людини в одному положенні.
Протипролежневі властивості матраців попереджують появу пролежнів у хворого і полегшують перебіг хвороби. У комплекті з ними поставляються також компресори, які здійснюють вентилювання і підсушування шкіри пацієнта, що сприяє поліпшенню кровообігу. Необладнаний компресором матрац може мати дихаюче покриття, яке також виконує протипролежневу функцію. Вони можуть бути односекційні, 2-х секційні, 3-х і 4-х секційні. Для спеціальних ліжок функціональні матраци випускаються під замовлення, оскільки розмір і самого матраца, і його секцій різний в різних моделях ліжок. Протипролежневі матраци можуть бути ячеїстого або трубчастого типу, проте всі вони переважно мають покриття з прогумованої тканини або полівінілхлориду, а також можуть покриватися мікроперфорацією при бажанні замовника.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed