Візки медичні

Виводити:
Показані: товарів
1
(Заповіт меблі) Арт: R0391
1
(Заповіт меблі) Арт: R0389
(Заповіт меблі) Арт: R0394
(Заповіт меблі) Арт: R8550

Фільтри

Вибір бренда:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу Популярное медицинское оборудование при COVID-19

Наш магазин забезпечує медичні організації всім необхідним обладнанням, інструментами та витратними матеріалами.

Візки медичні
 

Візок медичний є спеціальним медичним обладнанням, за допомогою якого швидко і безпроблемно переміщаються медичні інструменти, а також хворі пацієнти, які не можуть пересуватися самостійно. Медичний візок є допоміжним засобом, який використовується персоналом лікарні для різних потреб. З огляду на їх функціональність і широту використання, візки повинні бути надійними в експлуатації, легкими, мати гарну маневреність і при цьому компактні розміри - візок не повинен бути громіздким і не влазити ні в які двері.
 
 
У спеціалізованих магазинах можна придбати медичні візки різних розмірів, які мають загальне або специфічне призначення. Наприклад, візки для перевезення хворих використовуються при необхідності транспортування пацієнтів усередині клініки. Такі візки обов’язково обладнані знімними ношами для забезпечення переміщення хворих, які не можуть рухатися самостійно.
 
 
 
Для обслуговування персоналу лікарні або хворих, які перебувають на стаціонарному лікуванні, використовують візки для перевезення їжі або засобів для прибирання приміщень. Вони є незамінними помічниками, які повсякденно використовуються обслуговуючим персоналом лікарні. Також виготовляються візки анатомічні (для перевезкі трупів у морзі), візки для перевезення різноманітних вантажів, які оснащують додатково кріпленням (ременями) для фіксації цих вантажів та ін.
 
 
 
Всі типи візків виготовлені переважно з міцного металевого профілю, завдяки чому вони є міцними, надійними і зручними у використанні. Необхідною умовою ефективного переміщення візків є наявність хороших і міцних маневрених коліс.
Найбільш часто використовуваними типами візків є візки для перевезення хворих всередині приміщень (операційних, рентгенівських і процедурних кабінетів, палат), візки зі знімними ношами, для перевезення їжі, прибирання приміщень, універсальні внутрішньокорпусні візки із захисним огородженням, візки для новонароджених, для перевезення стерилізаційних коробок всередині приміщень, для брудної і чистої білизни, для перевезення балонів та ін.
 
 

Польська компанія Famed представляє візки для транспортування пацієнтів між лікарнями та клінічними відділеннями. Візки зможуть задовольнити різні потреби, починаючи від базових моделей до спеціально обладнаних візків для моніторингу пацієнта з С-дуги.

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2023 Rehamed