Кисневі концентратори

Виводити:
Показані: товарів
1
(Adonyss medical) Арт: R8344
2
(AirSep) Арт: R0737
1
(Nidek Medical Products) Арт: R8434
(Nidek Medical Products) Арт: R8407

Фільтри

Вибір бренду:

Потрібна консультація фахівця?

Потрібна консультація фахівця

Просто напишіть питання нижче

ТОП стаття цього розділу  Как выбрать концентратор кислорода по выгодной цене

Не пропустіть максимальне зниження цін на найпопулярніші моделі концентраторів кисню для домашнього застосування.

Чи купувати концентратор кисню для дому?

 
Багато наших клієнтів цікавляться питанням, чи потрібен їм кисневий концентратор для домашнього використання? Це професійне обладнання, і тому багато хто переживає, що не зможе розібратися в інструкції та правильно налаштувати його роботу. Що кажуть наші експерти: кисневий концентратор сьогодні став такою ж необхідністю для домашньої експлуатації, як і мікрохвильова піч або тонометр. Всі моделі мають детальну інструкцію. Як налаштувати і користуватися обладнанням - ви можете також дізнатися і від консультанта нашого магазину при покупці, або подивитись ролики на ютуб каналі, де ви знайдете відповіді на всі питання. Попит на кисневе обладнання зріс у всьому світі рік тому в зв’язку з пандемією коронавіруса, і зараз продовжує рости.
 
На ринку можна знайти кисневі генератори, починаючи від 8000 грн. Багато компаній дають вигідні кредити або розстрочки з розбивкою платежів. Тому частка замовлень саме приватними особами на сьогодні становить більше половини від усіх продажів.
 
Не бійтеся замовляти кисневий концентратор для дома! Це не лише вигідне придбання, а, найчастіше, просто необхідне обладнання, від якого залежить життя.
 

Якими бувають кисневі концентратори?

 
Спробуємо розібратись детальніше. Кисневі концентратори бувають кількох видів, залежно від способу і місця їх застосування.
 
  • Портативні кисневі концентратори для домашнього вжитку, невеликих стаціонарів чи автомобілів швидкої допомоги;
  • Кисневі концентратори для підключення до дихальних апаратів (наркозних або ШВЛ);
  • Професійні кисневі концентратори для декількох пацієнтів з підвищеною швидкістю потоку.
Отже, портативні апарати призначені для домашнього використання, для санаторіїв або медичних установ, де це обладнання буде застосовуватися для кисневої терапії. Такі кисневі генератори видають швидкість потоку кисню - від 5 і до 10 літрів на хвилину. Цього цілком достатньо для профілактики легеневих захворювань, підтримки потрібної концентрації кисню в крові, для поліпшення загального стану людини з огляду на несприятливі екологічні фактори. Такі концентратори кисню обладнані акумулятором (чи 2-ма), що забезпечує безперебійну роботу приладу протягом тривалого часу. Також майже всі моделі мають довгий шланг, щоб не обмежувати пересування людини в масці під час процедури, та коліщатка - для зручного транспортування по квартирі, будинку чи палаті медустанови.
 
Решта видів кисневих концентраторів - професійні. Немає сенсу в цій статті описувати їх роботу, тому що для домашнього використання вони не підходять. Таке обладнання застосовується лише в клініках і лише під наглядом медичних працівників.
 
 

Кисневий концентратор потрібен тільки для боротьби з коронавірусом?

 
Це одне із найчастіших питань і є, практично, одним із перших, яке чують наші фахівці від потенційного покупця. Мабуть, ми згодні, що до пандемії звичайний житель України міг і не знати про такий товар, як кисневий концентратор. Ймовірно, він точно не розглядав покупку цього апарата додому. Але часи змінилися, і сьогодні ми більше бачимо і чуємо зі ЗМІ, що кисневе обладнання в прямому сенсі слова рятує життя.
 
І якщо вже ми говоримо про актуальність, то варто відзначити, що не лише для лікування коронавірусів та уникнення їх наслідків застосовується киснева терапія. Отже, для чого, крім лікування COVID-19, варто купити портативний кисневий концентратор:
 
  • Хронічна обструктивна хвороба легень
  • Астма та хронічні бронхіти
  • Серцева недостатність
  • Гіпо- та гіпертонія
  • Знижений гемоглобін в крові
  • Часті головні болі і мігрені
  • Слабкість, занепад сил, швидка стомлюваність
Як бачимо, перелік станів і захворювань, при яких показана киснева терапія, великий. Звична справа - справлятися з цими речами за допомогою медикаментозного лікування. Сперечатися не варто, тому що кожен окремий випадок - індивідуальний, і лише ваш лікуючий лікар може щось рекомендувати. Але, якщо у вас є кисневий концентратор вдома, кілька сеансів кисневої терапії здатні істотно поліпшити ваше самопочуття. Без таблеток, капсульних вітамінів, вимушених прогулянок по вулиці (особливо, якщо ви живете в мегаполісі, а не зеленій зоні) та ін.
 
Тож, можна впевнено стверджувати, кисневий концентратор варто (ба, навіть потрібно) використовувати не лише при серйозних легеневих проблемах, а й для поліпшення загального самопочуття. Особливо це актуально для людей старшого віку.
 

Скільки повинен тривати сеанс кисневої терапії?

Все залежить від стану людини та показів до застосування киснетерапії. Для профілактики легеневих захворювань або поліпшення самопочуття досить один сеанс на добу. Час сеансу вам повинен встановити лікуючий або сімейний лікар. При серйозних захворюваннях або при ураженнях легеневої тканини можливе цілодобове підключення пацієнта до кисневого концентратора.
 
 

Як вибрати кисневий концентратор?

Ось ми і підійшли до одного з найважливіших питань при покупці кисневого концентратора.
 
Розглядаючи кисневе обладнання для домашнього використання, слід надавати перевагу апаратам з потоком кисню до 10 літрів на хвилину. Більше - це вже професійне обладнання, призначене для цілодобової терапії і для кількох пацієнтів одночасно. Удома ви не зможете використовувати такий апарат, або ж це буде не ефективно.
 
Для підключення однієї кисневої маски, тобто для однієї людини, підійдуть кисневі концентратори на 5 л, 6 л, 8 л і 10 л. Основний показник роботи - потік кисню на виході. Окрім цього параметра, варто звернути увагу на матеріал корпусу. Якщо ви плануєте купити дешевий китайський апарат, то будьте готові, що корпус буде виконаний з низькоякісного пластика, конструкція може скрипіти, а збірка не порадує ваші естетичні очікування. Краще надати перевагу більш якісним концентраторам виробництва Туреччини, Швеції, Бельгії та США.
 
Важливим параметром при виборі концентратора є рівень шуму, з яким працює прилад. І якщо на перший погляд вам здається, що це не важливо, повірте професіоналам - це вкрай важливо! Якщо доведеться використовувати цей апарат вдомаі цілодобово, ви не зможете заснути або ж будете піддаватись постійному шуму разом зі своїми домашніми. Уявіть, що ваш концентратор видає постійний монотонний гул і стоїть біля вашого ліжка чи крісла, в якому ви відпочиваєте. Мова про повноцінну кисневу терапію не може йти, якщо людина відчуває дискомфорт і дратівливість. Тому завжди звертайте увагу на рівень шуму, який вказується в інструкції та описі концентратора на сайті.
 
Більшість моделей також обладнані кнопками тривоги та індикатором батареї. Це зручно, оскільки дозволяє вам або медичному працівнику вчасно зреагувати на завершення сеансу або низький рівень акумулятора.
 
Гарантія на кисневі концентратори, як правило, становить 1 рік. А термін експлуатації без заміни елементів апарату може сягати 10 і більше років (за умови правильної експлуатації).
 
Якщо при виборі кисневого концентратора у вас ще лишились питання чи сумніви, зателефонуйте нам - ми із задоволенням проконсультуємо.
 
Будьте здорові! Проте якщо у вас все-таки виникла необхідність купити медичне обладнання, звертайтеся лише до перевірених компаній.
 

 

Схожі запити:

Працюємо по всій Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

© 2025 Rehamed